Any Other Side

• Čína Nightclub School Hospital (více)

Pět přátel se během Halloweenu potká v baru. Každý z nich vypráví nějaký děsivý příběh. O postižené ženě, kterou pronásleduje tajemný muž, reportérovi ztraceném v čase, nebo lékaři, jenž se snaží utéct z nemocnice, která je atakována hordou zombií. (LIVINGDEAD)

Dellamorte

...ak si nenahodíš nadhľad a nevyškemráš zo seba slobodomyseľ, tak pri tomto budeš mať asi problém. Ak ti buľvy zožerú scénu, kedy si J-Freddy plácne s J-Jaxnom, kedy sú injekcie matrixovo dávkované, kedy sa mení forma spracovania na slim screen a vybledne ti monitor na B&W a celé je to komixovo vytočené s jasným creepshow úmyslom, kedy v tom celom absentuje to upišťané kikiriki a ty pristúpiš na naivnú čínsku hru o intelekt, tak sa zabavíš tak, ako sa to stalo mne. ()

ricci.s odpad!

Toto sa fakt nedalo. Budem čo najstručnejší: 1. poviedka - odpad. Flashback sem, flashback tam, vízia sem, vízia tam, chaos, bordel, zmätok, nuda. 2. poviedka - 1*. Začalo to nádejne, no v druhej polovici sa to zmenilo na niečo neskutočne stupídne. Ešte som vlastne nevidel takto spackaný námet o časovej slučke. 3. poviedka - odpad!!! Akonáhle nabehli zombíci a začali tancovať s choreografiou Michaela Jacksona, bolo to v momente vypnuté (mám len jedny nervy). Doteraz som myslím nedal nijakému poviedkovému hororu / thrilleru odpad, ale Číňanom sa to podarilo, jedna poviedka prijebanejšia ako druhá. Klobúk dolu, obdivuhodné. ()

Dexter1

Ja by som to až tak čierno nevidel. Poviedkový film, v ktorom sa stretli veľmi zlé CGI a podpriemrné herecké výkony so skvelými brakovitými námetmi a pozerateľnými aziatkami. 1. poviedka - pomerne zamotaný krimi miš-maš, kde sa ani scenárista nemohol zorientovať. 2 . poviedka - predvídateľné sci-fi o cestovaní časom, ktoré dokázalo vtiahnuť. 3 . poviedka - neskutočná paródia na zombie horory, kedy sa nedá nič brať vážne a rozum zostáva stáť. Ak máte radi filmy, pri ktorých odkladáte mozog smelo do toho. ()