Pláž 33

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2012

Odvážni Slováci budú pod prísnym dohľadom kamier čeliť namáhavej práci na vytúženej ceste k výhre 33 000 €. Divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov. (oficiální text distributora)

kohout08 odpad!

Jen tak omylem jsem zapnul Markízu a nedokázal jsem se divit co naším bratrům Slovákům servírujou za srač.y. Naprostej odpad Todle "letní dobrodružství" ve kterým řeší, že někdo v nějakm baru neumyl posra.ej ha.zl a nebo, že nějaký tydýtí neuměj dát nějaký babce mineralku na stul.. Opravdu letní dobrodružství, fůůůj. ()

matthew.17

Poď na pláááž, dnes nebude núda! Škoda, že pláž nieje nuda aspoň by trocha srandy bolo! Televízie sa stále sťažujú ako nemajú peniaze na nové seriály a všetko si treba dlho dlho premýšľať a zháňať sponzorov, mladým talentom sa nedáva šanca a našu tvorbu majú stále "tí istí, zabehnutí" frajeri tipu Andy Kraus. Heh, sranda ale že 33 000eur za pláž, 50 000 za Farmu, 50 000 za Farmu 2, 50 000 za Farmu 3, 50 000 za nejaku sprostu kucharinu... Nemám rád matematiku ale tá neklame a za takýto peniaz by som niečo natočiť dokázal tak aby mi ešte ostalo na nové auto a nejaké drahšie blbosti pre vlastné potešenie, ale nie radšej to dávať exhibicionistom ktorí prezentujú našu maľebnú krajinu v televíznom programe :)) Bravo! ()

MM_Ramone odpad!

Chápem, že v súčastnej dobe sa veškeré záujmy komerčných televízií sústreďujú na produkciu vlastných reality show. Už sme tu mali všeličo a zdá sa, že osprostelí, konzumní diváci sa tohoto formátu ešte dostatočne nenabažili. Lenže v tomto prípade nedokážem tolerovať fakt, že celý tento projekt vznikol len ako rýchla záplata chabej programovej štruktúry televízie Markíza. Pôsobí to až príliš okato lacno. Je to spichnuté horúcou ihlou. Neatraktívne prostredie baru pri Dunaji, celkovo nelogická štruktúra a nesympatickí účastníci. V žiadnom prípade to nezachráni ani sebavedomý hlupák Adam, momentálne známa pseudohviezda z farmárskej show. Nestojí to ani za prd. Na „Pláži 33“ je len samý odpad! ()

markyz. odpad!

už úvodní song od Zdenky Predná - Poď Na Pláž ------ Tak poď, poď, poď(2x).. ......Poď na pláž dnes nebudeme spať, večer bude náš, nemusíš sa na nič hrať. Poď na pláž všetci sú už tu, zaslúžiš si sladkú odmenu.(2x) ...(poď na pláž)...uuuh uuuh Tak poď, poď, poď(2x) ////// Mi otevírá kudlu v kapse, ACH BOŽE, PROOOOČ ?! ()

haffen odpad!

Takéto programy tohoto druhu a kvality sú veľkou výzvou pre normálne zmýšľajúcich ľudí. V zmysle, že čím sú horšie, tým je náročnejšie vymyslieť správne eufemizmy aby si človek udržal aspoň štipku dôstojnosti a neklesol vyjadrovaním do dlaždického suterénu. Netuším čo týmto chceli tvorcovia povedať a prečo by som mal mať či i len mikro dôvod to pozerať. Je to hrozné, je to hnusné, ťažko stráviteľné a nudné až idú z toho mdloby. Účinkujúci opäť posúvajú pomyslenú latku otrasnosti o niečo nižšie. Aby sa to človeku páčilo, tak buď musí mať extrémne nízke nároky na televízny produkt, alebo je skrátka hlúpy bez štipky vkusu. No a teraz si tie eufemizmy zameňte za nadávky kde sa vymenovávajú pohlavné orgány a rôzne úžitkové zvieratá a budete v obraze čo si o tom skutočne myslím. Myslím, že tomuto sa iné hodnotenie ako 0% a odpad! ani nedá dať. ()

• Kvůli nízké sledovanosti byla soutěž předčasně ukončena. (funhouse)