Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

dr.horrible

Páčilo sa mi to skôr na dve hviezdy a až na pár scén to vyslovene trápne neni, ale už roky som nevidel v kinách natoľko dysfunkčnú komédiu. Vážne, ako keby šlo o amatérsky autorský debut. Postavy a ich vzťahy sú veľmi veľmi divne načrtnuté, dialógy šuštia papierom až to bolí (pre príklad www vtip) - neživotné po všetkých stránkach. Záver je na smiech inak ako by mal, a napríklad vedľajšia postava najlepšieho kamaráta hlavného hrdinu, je vo filme iba a výhradne preto, že v podobných filmoch také postavy bývajú. Nechápete jeho jednanie, nechápete jednanie ostatných ani nikoho a keď už mal byť ako postava best mana použitý, mohol dostať s hlavným hrdinom aspoň jednu jedinú spoločnú scénu, ktorá by ich priateľstvo dokreslovala (mimo záverečné titulky). 30%. Naozaj Rose Byrne potrebuje točiť takéto filmy? ()

awokado

Hádání doktorky Quinnové, promítání fotek z Marakéše....dobře jsem se bavil. Možná to bylo tím, že jsem to viděl v kině? Možná. Nicméně mě film bavil i tím, že byl poměrně netradiční - začalo se svatbou a končilo zábavným (cynickým?) rozvodem. Ano, není to vůbec jklasická romatická komedie a právě proto mě to bavilo, víc než průměrně. Břitký britský humor v tomto pojetí mě prostě bavil. Takže dobré čtyři hvězdy děcka. ()

Anderton

Totálny antibergmanovský pohlad do partnerských vzťahov. Nereálne situácie, mimo realitu zasadené dialogy a maximálne nesympatické postavy. Chlapík chce zbaliť ženskú tak, že ju skoro zabije holubicami. Ona sa samozrejme zamiluje a začne pochybovať o svojom manželovi, ktorý je mimochodom tiež iba karikatúra istého typu. Občas sa človek zasmeje, ale vždy je to iba predzvesťou niečoho trápneho. Film sa snaží povedať, že sa nemáme brániť vlastným citom aj napriek spoločenským záväzkom. A aj to, že pekní ludia patria k sebe a tí, povedzme že priemerneší tiež a k ich intervzhladovému spárovávaniu by nemalo nikdy dochádzať. Väčšiu blbosť som už dávno v žiadnom filme nezaregistroval. ()

peiton

Svadbou sa väčšina romantických príbehov končí,no britský režisér Dan Mazer ňou netradične začína.A s chuťou rúca aj dalšie žánrové klišé.Príbeh vystaval hlavne na slede vtipných gagov,ktoré často ženie do extrému a príliš sa nezdržiava emocionálnou hlbkou postáv.Ak pristúpite na jeho hru,skvele sa zabavíte. ()

loveless

Nat se potká s Joshem a je z toho láska jak trám, načež do toho ti dva po sedmi měsících známosti praští. A pak tak nějak... Josh už není ten super muž, ale trapný chlápek, za kterého se Nat vlastně stydí. Nat už není ta vysněná žena, do které je Josh blázen... A navíc se vrátí Joshova bývalá přítelkyně Chloe a Nat má v práci až nechutně sexy nového klienta Guye. Příběh zamilovanosti a následného vystřízlivění, kdo by to neznal, tady si neberou servítky a vlastně jsou tam i dost vtipné momenty, ale jako komedii bych to úplně neviděla. Každopádně good a spokojenost (sic mě možná malinko zklamal úplný koneček). A Simon Baker je prostě boží... ()

• Továrna na „rozpouštědla“ použitá ve filmu je ve skutečnosti pivovar společnosti Meantime Brewing Company v londýnském North Greenwich. (Johnny.ARN)
  • Když Josh (Rafe Spall) poslouchá hlasovou zprávu od Chloe (Anna Faris), jeho iPhone je stále zamčený. (Mrs.Blue)
  • Pro natáčení vánočního večírku byl využit londýnský klub Ministry of Sound. (Johnny.ARN)