David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

Aven

Vaughn konečně dokázal, že je schopnej utáhnout celej film i bez Wilsona a tak i přes občasnou patetičnost a "správňácký" vývoj příběhu (u kterého nikoho ani na minutu nemůže napadnout, že by to dopadlo jinak než obrovským hepáčem) trochu přestřelím se čtyřma hvězďákama. ()

zdenny

Vždy si říkám, co ještě dál chtějí scénáristé a režiséři vymýšlet nového. Vždyť již bylo natočeno desetitisíce filmů. Pak jsem ale příjemně překvapen, že to lze. Komedie o otci, který má 534 dětí, není jen komedií, nýbrž citlivým příběhem člověka, který chce dát svůj život popořádku. Je zde předložena i otázka práva dítěte na zjištění, kdo je jeho biologickým otcem. Vince Vaughn je v tomto žánru stálicí. Lákala mě i ale účast Cobie Smulders, kterou jsem si oblíbil díky sitcomu „Jak jsem poznal vaši matku“. ()

Master19

Až příliš vážné, tohle se na Vince moc nehodí. Ta dramatická rovina je ale bohužel jen klasická romantika: chce ho/nechce/chce, pouze tedy na pozadí je těch 533 dětí, které jsou nakonec jakože okolnost polehčující... ()

Stasz

Příjemná oddychovka, která pobaví. Vince Vaugh prostě umí takovéhle role.. Nezklamalo, ale zase na komedii roku to nevidím. Lepší průměr. ()

Henk123

Skvělý námět na komedii skončil nevydařeně. Všechno působí tak nerealisticky a uměle, že i vývoj hlavní postavy jsem nedokázal cítit. Jednou budu hodně váhat, jestli si pustit Poslíčka znovu. Film ve mě zanechal velice neutrální dojem a ačkoliv mi Vince Vaughn nikdy nevadil, už mě začíná dosírat jeho monotónní výkony. Aspoň Cobie Smulders a Britt Robertson mi povznesly náladu. Nepovedený remake. ()

blackJag

Naštěstí nejde o žádnou hrubozrnnou taškařici (svého času by z toho Farrelly bros. určitě udělali "výživnou" podívanou). Zájem filmařů musí divák hledat o notný kus dál, tam kde se líhnou lidsky upřímná a citlivá témata - takové filmy ale často balancují na hraně a i tady se holt sem tam přešláplo. 65% ()

Dagoussek

S takovým super námětem, jsem očekávala fakt bomba skvělou a zábavnou komedii. Po půl hodině už jsem ani nedoufala. Nuda, nuda, nuda. Děcka mohli být mladší, vždyť to byl jak jejich starší brácha. ()

DeathTheKid

Tohle dílko má potenciál a do jisté míry i hloubku, ale tohle vše, ten náboj, se vytrácí někde mezi hlavní a hlavní postavou. Je mi to také líto, že Vince nemá charisma, které by utáhlo takový film, protože já sem chtěl být alespoň trochu dojat. Hodil bych tam třeba Hugh Jackama :D Já vím, přehnané, ale vezmete-li v potaz Hitche se Smithem, tak by to nemuselo být nutně nemožné. Jak říkám, chyběl tomu osobitější herec, který by to s nadhledem hodil na 4 hvězdičku a mohlo tu mezi námi všemi být velmi, velmi zajímavé dílko. ()

Hollohlaway

Navzdory tématu a českému distribučnímu překladu, jsem opravdu příjemně překvapen, jak rozumně a vkusně se podařilo se scénářem naložit. Ač to není třeskutě vtipné, je to milá komedie, u které se dobře bavíte. Vaughn dovede podat i emoce což jsem opravdu nečekal. Navíc se téměř nemoralizuje, což jsem nečekal už vůbec. ()

zolo23 odpad!

Predvídateľný americký patos, ktorý má všetko čo kvalitný film mať nemá. Trpel som a nikdy mi tak film pomaly neubiehal. "Vinci" zobuď sa! Pretože skončíš v ríši zabudnutia. ()

jefff

Vince Vaughn točí schématicky velmi podobné snímky a tento není výjimkou. Příběh se odehrává pro něho v tradičních sekvencích vývoje děje: je to špatný - dobrý - špatný - a nakonec dobrý. A ač je náplň filmu docela originální, jeho prezentace je tuctový jak jen může být. Ale jako jednohubka ok. ()

Sheffield

Tak tomuhle chlápkovi bych nechtěl psát rodokmen. Každopádně příjemně strávený večer ve společnosti jedné kolosální rodiny. ()

sedm.1

Hned na začátek musím zmínit důležitý fakt, že se zde v žádném případě nejedná o komedii. Žánrově bych spíš Pozdravy označil za odlehčenější drama, s dvěmi, třemi úsměvnými momenty, které se ovšem pokaždé točili jen kolem vedlejší postavy v podání Chrise Pratta. Celý film se ale jinak skutečně veze na vážnější notě, neboť v podstatě pořád se tu řeší jen rodinné vztahy, city a emoce. Což by ale nebyl ani tak problém, kdyby tu ovšem právě tyto prvky byť jen trochu fungovali, především tedy co se emocí týče. To se ale neděje, spíš tedy naopak, film působí zcela chladně a odtažitě. A je to o to ví škoda, že samotná zápletka byla docela originální, ale ve vývoji celého toho příběhu prostě tvůrci nedokázali navodit tu potřebnou náladu, kdy by divákovi začalo na někom a na něčem záležet, kdy by došlo k vyvolání nějakého soucitu, či pocitu spříznění s hlavním hrdinou a jeho „problémem“. Tyto dojmy pak ve finále jen podtrhl nezáživný a tuctový happyend, který se sice dal očekávat, nicméně jeho zpracování bylo opravdu nudné. Navíc mě zde zklamal i můj oblíbený Vince Vaughn, který působil nezvykle utlumeně a krotce a nedodával tu příběhu a své postavě, jako ve svých ostatních filmech, tu potřebnou energii a šťávu. Ostatní postavy pak byli vesměs nevýrazné, v podstatě ale jako vlastně celý film. Bez tempa, bez světlých momentů, bez potřeby udělat z onoho netuctového námětu vážně povedený film. ()

herr_carter

...a moje již profláklá hláška, "čistý průstřel průměrem" - ani nevím,co víc bych měl o tomto filmu vypisovat, takových už tu bylo...ale nebyl zlý............moje hodnocení = 6 z 10. ()

JADIM

Nebolo to úplne najhoršie, pozerať sa na to, ako multiotecko filantropuje a pomáha svojím nič netušiacim deťom, za ktorých splodenie zinkasoval 24 000 dolárov (samozrejme aj za tie nesplodené). Je to jednoduchý film, ktorý sa jednoducho začne, jednoducho pokračuje a úplne obyčajne skončí, ale má to dostatočne šialený nápad a pár vtipných momentov a to z neho robí obstojnú oddýchovú komédiu, ktorá nie je tak bláznivá, ako by človek na prvý pohľad povedal. 5/10 (Videné 12.9.2020, Originálne znenie) ()

KoRner

Príjemný rodinný film, ale mám pocit, že tých emócií sa z toho dalo vytrieskať viac, bez toho, aby to pôsobilo gýčovo. ()

666Carnage

Příjemná oddychová komedie s dobrým příběhem. Vtip tam byl a to drama se tam taky občas vyskytlo. Prostě to mělo nápad i opravdový smysl. 70% ()

Seti

Těžko hledat nějaká pozitiva. Vince Vaughn je celou dobu hrozně unavený a bez šťávy, Robin je jen na ozdobu a Britt Robertson se na plátně moc neohřeje. Film se tváří jako komediální drama, ovšem nefunguje ani v jedné rovině, protože jako komedie není vtipný a jako drama působí se svým šíleným námětem hodně nepatřičně. Je pravdou, že několik málo momentů funguje a to na obou stranách žánrové barikády, celek je však povrchní a povětšinou nezáživný. Z upoutávky jsem čekal rozhodně víc. ()