Reklama

Reklama

Bílá horečka

  • USA Ambushed (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Agent Maxwell (Dolph Lundgren) je na stope medzinárodnému pašovaniu kokaínu prevádzkovaného nekorunovaným vládcom podsvetia v Los Angeles Vincentom Camastrom (Vinnie Jones). Keď sa agentka v utajení Beverly Royce (Carly Pope) dostane pri vyšetrovaní do problémov, prípad sa pre Maxwella stáva osobným. Teraz je iba na ňom vysporiadať sa s nemilosrdnými zabijakmi i skorumpovanými policajtmi. (misterz)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Jo tomu rozumím. Tohle není až taková sračka jako Hijacked, ale dojem z Coutureho, by sis tu asi moc nevylepšil.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Blood of redemption som ani nevidel a toto asi aj tak nechám tak. Zas nemusím vidieť všetko. Odkedy som videl Hijacked dávam si pozor!

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Bohužel je tomu tak. Tady je opět totálně nevyužitej snaží se hrát, ale to působí fakt dost prkeně. No na konci má fajt z Lundgrenem krátkej trapnej nulová choreografie a předčasně utnutej. Asi se mu nabídky nehrnou a tak musí brát to co je. Na rovinu zbytečnej film ty 2* jsem dal jenom za Lundgrena. Nemám srdce mu dát míň objektivně je to tak na 1* a pokud dá někdo odpad dá se to pochopit. Jinak ten taliánskej režisér je fakt hrobař. Četl sem tvůj koment ke zpovědi zabijáka a nezbejvá než souhlasit. No ten předchozí film Blood off redemption mi kupodivu sednul, ale na tom se nedalo moc zkazit mělo to jenom 80 minut akce bylo přiměřeně a Dolph tam byl aspoň za frajera na konci. Tady je to bída má uplně nevýraznou roli a místy je ten film fakt peklo k nepřežití. Víš, že jsem Lundgren fanatik a pravidelně nadhodnocuju všechno v čem hraje, ale tenhle film fakt nemůžu doporučit.

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Jo tak to jsem šajnu neměl to máš recht, ale řešili tam stejně furt samý píčoviny akce skoro žádná souboje krátký a trapný. Lundgren v mizerný roli... Hele to mi k hodnocení úplně stačí a je mi fakt u prdele co tam řešili :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vegetol kecá. Stahuju k tomu danýmu filmu, to co je právě po ruce. Asi takhle. Jo a film jsem si neužil :-( Ale nebude to kvalitou ripu.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ywo666

Tak všichni lidi chtějí lepší obraz, jen Wáca jde opačným směrem. Na něj je BR formát moc vymazlenej:))

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ale vždyť si ten film vůbec neužiješ, Waco.  BR rip má na tebe moc pěkný barvy a je tam toho moc vidět. Nechceš počkat na kinorip?:))

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

A vida hodnocení odemčeno. No tak tedy já to prubnu :-) Konec konců jako největší Lundgrenofil na csfd kdo by to měl vidět jako první když ne já že jo? No nic jdu to dát. Silně neobjektivní hodnocení a komentář od rebela co klidně nasere 4* každýmu direct to video filmu z Dolphem a bez problému napálí odpad Redemption což je, ale opravdu hrozná kokotina (nemůžu si pomoct) bude snad ještě dnes :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Po tom slabom trailery si radšej počkám, čo na to poviete. Nech sa nepopálim :D

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak vidis... a mne zas Hummingbird so stathamom neprisiel ako odpad! ... :))) ja berem, ze su to direct to video filmy, ale aj tie mozu mat uroven trosku vacsiu... ale viac sa tesim ako si dnes pozrem Dead in Tombstone s Trejom... 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

No nevím nevím. Mě třeba Blood of redemption tak špatný nepřišlo, ale věc názoru :-) tady mě nenadchnul trailer a navíc už jsem to stáhnul a co jsem to proklikával neviděl jsem nikde Lundgrena, tak doufám, že tam nebude jenom pár minut. očekávám od toho tak zhruba průměr. Večer to dám tak uvidím.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No vypadá to docela nic moc fakt mě ten trailer nechytnul, ale třeba to nejlepší neukázali. Na battle of the damned jsem se taky po traileru moc netěšil a film příje mně překvapil. Nebudu vydávat žádný předpovědi a nechám se překvapit.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Trailery matou, ale taky si to myslím, uvidime, už ted tipuju, že tentokrát dám jen 3* a 65 možná 66% :-)))))
 Víš jak to myslím! :D Ale ted vážně, nebudu tipovat, poslední dobou jsem vždy překvapen, bud mile nebo nasraně nemile.

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Boha to je jasný, že cokoliv bude lepší než Ledová Planeta :-) Ale jinak právě ta většina béčkových sraček z Lundgrenem mě baví. Couture a Jones mě neberou, takže se tu bude moje hodnocení hodně odvíjet od toho jakou roli bude mít Dolph a jakej podá výkon nehrát v tom ani bych se na to nekouknul. Podle traileru to vypadá celkem nudně. Hele nebudu vydávat žádný předpovědi uvidímeš :-)

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Docela se mi to líbí. Radši na digitál natočený akční krimi-drama ala Michael Mann, než další béčkovou sračku jako Ledová planeta nebo Masakr na střední škole.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Reklama

Reklama