Vampírky

• Česko Upíří sestry (více)

Dakaria a Silvania, poloviční vampírky se přestěhují z Transylvánie do Německa, a tady se - místo nočního života - přizpůsobí dennímu světlu a životu. Chodí do školy a používají krémy proti slunečnímu záření a vzduchem létají pouze v noci. Největší problém je najít si kamarády, protože musí být velice opatrné, aby neprozradili svůj „původ"...Film je natočen podle bestselleru pro děti spisovatelky Franzisky Gehm. (oficiální text distributora)

Destoroyah

SWITCH WEEK / 6) VAMPIRE SISTERS. Ja už začínam ľutovať do čoho som sa pustil. Videl som málo filmov na motív upírov pretože ich nemám až tak rád a Twilight mi úplne stačil. No ale toto bolo už naozaj hrozné. Trápne dialógy a správanie sa postáv mi doslova trhali nervy. Herecké výkony jednoducho stáli za nič a nápad zrealizovať celé toto fiasko už bol hriech. Celý film som sa náramne nudil a chcel som aby to čím skôr skončilo. A aj keď tam bolo už niečo zaujímavé tak prečo sa nevrhnúť do ďalšej nudnej a neuveriteľne nudnej sekvencii plnej zlých dialógov. Celé to "Nemecko" v ktorom žili bolo...Ja vlastne neviem čo to bolo. Jedna ulica na ktorej je tak 10 domov maximálne a hneď vedľa toho je les a cintorín, to je všetko. Ale niekedy sa mi zdalo že je to oveľa väčšie, a aj bolo ale celé to na mňa pôsobilo tak utesnene. A to nehovorím ešte o strašnom greenscreenu a CGI. HODNOTENIE: 3/10 ()

PORTER44

Podívaná spíše pro dětské pokolení,občas se objeví i trochu drsnější scénka jako vysávání krysy,pití krve atd ale jinak je to pohádka o upíří rodince která se přestěhuje do nového města a snaží se svoji identitu utajit ale marně sosed je až moc zvědavý. ()