Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

wipeout

Je mi jasné, že tento žáner silne polarizuje ludí na tých, ktorí to podobne ako v reálnom živote nedokážu naplno prežívať, respektíve ani nechcú s pohŕdavým pohľadom a tých druhých. Ja osobne som sa ocitol na pomedzí oboch tíchto kategórií a zaspomínal som si na staré časy, ale nemohol som úplne ignorovať vnútorný hlas racionality. Tak či onak je Human traffic jedným z najlepších "cluberských" filmov 90.tich rokov. Na rozdiel od iných filmov o drogách neobsahuje nejaké to poučné morálne posolstvo, skôr sa prikláňa na druhú stranu a túto tému príjemne odľachčuje. Takže žiadne strachy, pure zábava a nijaké zbytočné rečičky okolo toho, teda nezmyselné blábolenie v raushi vinímajúc. ()

Terva

CITÁT - Přítomnost je pryč, fantazie je součástí reality. Myslí nám to jasně a přitom vůbec nemyslíme. Je to báječný. Přestáváme chtít věci ovládat. Zapomínáme na všechnu bolest v životě, lidi už nás neohrožujou. Všechny nejistoty vyprchaly. Jsme v oblacích........................................................................................................................ ()

Malarkey

Tenhle film není jen o muzice, je o kvalitní muzice a je uplně jedno jestli je klubová nebo jiná, prostě tam je a do filmu prostě patří. Human Traffic je úlet, sledovat tenhle film byl úlet, ale ač se to nezdá, užil jsem si ho stejně jako ta parta magorů, která hákuje celej tejden za jediným cílem: připravit se na pátek a propařit se až na samotný dno. Tento film je o jednom takovémhle víkendu. Víkend, který se zdá být stejným jako každý jiný, pro někoho možná je, ale je jen otázka času jak takovým zůstane. Ty lidi si život užívají jak nejlíp můžou a to je jejich momentální cíl, jejich momentální úděl. A právě ten se jim plní. Když už padaj poslední síly a většinou je člověk na dojezdu, tak právě pochopí to, co se snaží pochopit většina. Že žádný konec není, když do toho někdo spadne, těžko se dostává zpátky do reality. I když realita je dost krutá, a i tak se jí jednou člověk musí podat. Tak o tom tenhle film je...o totálním úletu. --- Víš jak stoupá cena umění, když autor umře? Cena hip hopovýho alba stoupá, když gang zavřou. ()

Davson

V tomto filmu je mnohem více životní pravdy než ve většině současných "seriózních dramat", která jsou oceňována na filmových festivalech! A jen tak mimochodem - taky je to neskutečně zábavné, hravé, chytře natočené se spoustou krásných drobností a vůbec je radost se na to dívat. Nemohu to nemilovat - jeden z mých nejoblíbenějších filmů. ()

Hamaradža

S trainspottingom samozrejme neporovnateľné, ale ináč osviežujúco úprimný, živelný a zvláštny film, ku ktorému mám ale problém sa nejak postaviť, pocity mám zmiešané keďže v jeden moment ohuruje výbuchmi originality a v ďalší ma ide xmrti znudiť tanečnými scénami. Tak dajme tomu že 3* ktoré niekedy možno prehodnotím. Justin Kerrigan určite vedel, čo chce natočiť, škoda že ja som to nevedel - možno i preto že keď si povyrazím s kamarátmi ja, tak neskúšam nič tvrdšie ako alkohol. ()

• Majitele klubu Azyl (Asylum) Pablo Hassana si zahrál legendární britský Dj Carl Cox, který spolupracoval také na tvorbě soundtracku. (maxXxic)
  • Malé cameo má ve filmu i legendární pašerák marihuany Howard Marx. Objevuje se jako postava s kázáním o "špekové politice". (Terva)
  • Sám režisér Justin Kerrigan se objeví ve filmu jako jeden z „Junglist“ tanečníků v Koopově obchodě. Je to ten, kterého se Koopa (Shaun Parkes) ptá: „Nějakej novej jungle? (maxXxic)