Lenny Lump

Krátkometrážní / Hudební / Komedie / Horor
Švédsko, 2012, 3 min

Režie:

Per Von Koch

Běhání po švédských lesích může být hodně nebezpečné! Zvláště když si na to troufnete bosí. (SOLOM.)

corpsy

Kto by sa oddal do rúk precízne skorumpovanej medicíny? Radšej si poradíme sami. O nadsázku obohatený príbeh a jedno vernostné memento Hypokratovej prísahy : ) ()

MM_Ramone

Ale áno, pri sledovaní tohoto krátkeho snímku som sa dobre pobavil a i mierne znechutil. Krvavý čierny humor zo Škandinávie. Je to ostré a chladné ako švédska oceľ. Dokonca sa mi páčila i tá severská folková odrhovačka. "Lenny Lump" (Pelle Plutt) je podarený krátkometrážny hudobný komediálny horror, presne tak ako sa tu uvádza v jeho popise. Takže nevidím dôvod, prečo by som tomuto titulu nedal aspoň tri hviezdičky. *** ()

SOLOM.

Člověk se u toho pobaví, to zas prr… Švédové pojali tento hudební short pěkně po svém, nechybí dobrá muzika – pěkná příroda a hlavně černý humor. Tohle všechno jim přičítám k dobru. Asi nejlepší bylo, jak vztyčil ty dva prstíky (kam je asi chlapec jeden strkal…) a s neskonalou radostí upaloval lesem. Slušná oddechovka. ()

tommy187

Uznávam, že na amatérsky film výborné a profesionálne spracovanie, a že muzička bola skvelá, ale to je asi tak všetko. Ja som sa v podstate nudil ... Takýchto filmov je X a X aj bude, čiže tvorcovia nemôžu čakať vysoké hodnotenia. 50%. ()