San Francisco Ball

všechny plakáty
Krimi / Pornografický
USA, 1971, 50 min

Tři násilníci unesou nevinnou mladou ženu a požadují 50 000 dolarů po jedné z jejích sester, zatímco její přítel je jim už na stopě. Bohužel po znásilnění a pořezání břitvou mají dívky minimální šanci. (Karlos80)

Karlos80

Vintage, cheap obscure gridhouse - roughie, bloody, kidnapping and rape, ultra-sleazy psycho SWV soft-core rare porn! Does not that sound fantastic? ()

Pekisan

Nezdielam Karlosove nadsenie. Budem trochu spoilerovat, takze bacha. Zenska ide za kamoskou z LA do SA. Najde jej sestru, ktora sa chova trosku divne a zisti, ze kamoska je vraj v LA. Hned posle frajerovi telegram nech leti za nou do SA, lebo vraj "pohotovost". To keby som posielal telegram domov vzdy ked stretnem divnych ludi, tak by ta sluzba este na poste fungovala. No ale podme dalej. Kamoska je unesena. Jedneho grazla poslu s dopisom so ziadostou o vykupne, ktory vlastnorucne hadze do schranky. V tom samom case, z toho isteho domu, z neidentifikovatelnych pohnutok dalsi grazel, asi teleportom, unesie zensku z LA. Proste scenaristycka lahodka. Amatercina smrdi aj z kamery, ktora je casto rozmazana a zabera sceny z nemozneho uhla. Obcas aj z bezbozneho, hlavne tie detaily zenskych. Co oko prekvapilo a potesilo. Este potesila minutaz. A nazov. Ten je, vzhladom na uroven, prekvapujuco literarny. Nez pre bezneho divaka, je to skor pre fajnsmejkrov a vyhladavacov. ()