Kite

Nikdy nepodceňujte dievča, ktoré už nemá čo ​​stratiť.
Hlavnou hrdinkou filmu Kite je mladá žena Sawa (India Eisley), žijúca v skorumpovanej spoločnosti, kde zločin a gangy terorizujú ulice. Keď sa jej matka a otec, povolaním policajt, stávajú obeťami brutálnej vraždy, začne nemilosrdne prenasledovať muža, ktorý ich zavraždil. S pomocou bývalého partnera svojho otca Karla Akera (Samuel L. Jackson) a tajomného priateľa z jej minulosti (Callan McAuliffe) sa stáva nemilosrdnou dospievajúcou vrahyňou, ktorá sa nezastaví pred ničím, kým nedosiahne svoj cieľ a neodhalí pravdu. (misterz)

Hapretor

Kdyby to mělo komiksový nádech, aspoň trochu, tak by to bylo aspoň o něčem. Jinak to působí směšně a nudně. 20-letá pipina, sice hezká a rajcovní, kosí chlápky jednoho po druhym, kam se na ní hrabe lady KickAss Chloe G. Moretz - S. L. Jackson hraje čím dál hůř, už je unaven, vůbec se už nesnaží - dějově taky slabé - čekal jsem více originality vzhledem k jakž takž future prostředí. Jen na zabití času. ()

animario

Jebat vás všechny i do druhýho ucha. Mně se to taky líbilo.Brutální lolitka na ampulích,pomsta,ucházející druholigovej ačňák říznutej cyberpunkem.Choreografie není kdovíjaká,ale zachraňujou to celkem krvavý finiše. Příběh taky ne,ale na film volně inspirovanej ani ne hodinovým anime to bohatě stačí.Celkem povedená je i vizuální stránka,atmosféra špinavých čtvrtí,do toho až komiksově stylizovaný barevný záběry.Co bych filmu vytknul je,že jede ve stejným rytmu jak song občas proloženej refrénem,ale jinak prakticky beze změny až do konce (akce,utíkání,ampule,akce,bez ampule,utíkání,akce,konec). Závěrem budu opět parafrázovat verbala (Everly): pokud k tomu člověk přistoupí jako k řádně krvavým trampotám zdrogované TEENky a přemýšlí u toho čurákem,dá se to celkem úspěšně přežít až do konce. ()

bararich8

To byla pruda. Škoda, námět a prostředí by šlo určitě využít mnohem lépe. Vypíchnu věci, co stály za to: některé akční scény byly vcelku originální, dobře vykreslená ponurá atmosféra "města". Křiklavě barevné oblečení a obecně výběr oblečení hlavní představitelky je skvělý nápad. Oproti tomu stojí debilní dialogy, nic moc herecké výkony a Béčkový až Céčkový vzhled filmu. Celkově hodně nevyužitý potenciál, 1*. ()

GameboyNES

Nojóó-no, jak to není ártová uspávací pičovina, tak to zdejším samozvaným kritikům nevoní. Pro mě docela překvápko, sice akce mohlo bejt maličko víc, ale nějaké té krve, useknutých a vybuchlých hlav si člověk užije. Hlavní princezna je celkem šukedelická (obzvláště v červené paruce) A Jules jako obvykle bez výhrad. Tož slušné 4. ()

Mamlas

Takova pricmoudla a psychycky nevyrovnana pubertacka chodi po rozbitem meste a bez potizi likviduje gangstery nejvyssi ligy. Vsechny prebije, vsechny postrili, ji pochopitelne nikdo netrefi ani na 5 metru. Totalni cipovina, otresna blbost. 1 hvezdu davam za S. L. Jacksona, ktery, nechapu proc, vzal roli v tehle kravine. ()

terordemon

Postapokalyptické sci-fi filmy v ktorých si mladá teenka dláždi cestu za pomstou sú fajn. A tento má na prvý pohľad všetky ingrediencie ktoré by mal obsahovať. Sympatickú hlavnú hrdinku s anjelskou tváričkou, ktorá nemá problém zabiť 120 kilovú gorilu vibrátorom, pekne vytvorené špinavé zničené veľkomesto, záporákov čo vyzerajú ako bezdomovci, zaujímavú vizuálnu stránku, dobrý elektronický soundtrack a Samuela L. Jacksona. Škoda len že tieto veci spolu proste nefungujú a film sa rozpadáva každú chvíľu, pretože je absolútne scenaristicky nezvládnutý, dejú sa tam riadne blbosti a retardované nezmysly. A aj tá vizuálna stránka pôsobí skôr ako gýč než ako stýlovka. A pritom to mohla byť tak dobrá chuťovka. Veľká škoda. 40% ()

Snakefinger

Pokud se na to díváme jako teenie akce, tak to docela jde. Nicméně smysl takových filmů mi naprosto uniká. Akce dobré, některé scény fakt parádní, ale celkem zbytečná prázdná černá díra. ()

[[Wizard]]

Je to takový to klasický průměrný akční B čko, který se stylisticky poměrně dost odklání od předlohy. Kde se originální anime snaží působit poměrně střídmě a nabízí takový jazzpunkový svět, tenhle film na vás vybleje punk (ikdyž tohle už je spíš taková rádoby špína. v principu originální anime bylo mnohem punkovější, ikdyž tak nevypadalo) a chaoz takovej, že nevíte, jestli koukáte na postapo z prostředí falloutu, sprawl po vyhlášení staného práva nebo na hodně pokročilý alespoň dvacetiletý rozklad detroitu, který místy kontrastuje s neonovým barevným spektrem barových/klubových částí. Jinak původní anime se nebálo sexuálního obsahu, který dokreslil motivy postav, ve filmu se toho však nedočkáte. Také počítejte s tím, že do mysli prťavé břitvo-"smaženky" prostě neproniknete. místy to celé působí přeškrobeně a "over the top", herecké výkony jsou někdy "over the top" a spoustu scén si budete klepat na čelo s tím, co to je za kravinu a jak křehoučká děvčica dokáže takovým způsobem vyřídit všechny megagangstery a mobstery. pak si budete klepat na čelo, když uvidíte, jakou teenagerskou kravinu se z toho snaží udělat když do toho naroubují různé fresh prvky tak neuměle, že to působí jako pěst na oko. pokud ale dokážete vypnout a shltnete to jako jednohubku, film určitým způsobem funkuje jako taková ta "guilty-pleasure" (je to kravina, ale docela to odsejpá) a určitě bych si dokázal vybavit spoustu filmů, které jsou stejně špatné ale nejsou ani oním guilty-pleasure. pro to, tři hvězdy. pokud ale radši něco serióznějšího: Leon je jasná volba. a jinak jasně se vkrádá na mysl již klasika, dějová linka o-ren ishii z kill billu. ()

cartyci

Samuel mal veru lepšie filmy .Herci boli slušný ale scenár slabý.Dej a celkovo film bol pre mňa kostrbatý.Zápletka to trochu zaujala ale moc tomu nepomohla. ()