kaylin

Možná to někoho celkem překvapí, ale i pro western jsou potřeba lidé, kteří umí hrát. To se v případě snímku "Billy the Kid" z roku 2013 nestalo. Je to soubor neherců, kteří si chtějí hrát na western, ale moc jim to nefunguje, protože zde není ani potřebná špinavá, zaprášená atmosféra. Herci mluví jak, kdyby se potkali někde v restauraci na Manhattanu, kde nejspíš koupili i ty kostýmy, které jsou opravdu děsné. Hrůza a nuda. Hrůzná nuda. Jak to, že už i westerny jsou nudné? ()

maverick10 odpad!

Reklamni upoutavka od Reader's Digest na muze co nenavidi film a tak ho pomalu a bolestive zabijeji v iluzi, ze je to umelecke dilo. Kameraman, kterej ma v hledacku sve skrinky na obrazky jenom spodni pulku hlavy hlavniho hrdiny, ktery si zrovna odskocil od rizeni kamionu k natoceni vesele taskarice, je znamkou bud toho, ze zije v domeni ze je to kůl, nebo je to vul a na chvili si odskocil do kantyny. Kamenne tvare vsech hercu, kteri se boji cerveneho svetelka na kamere, davaji spise na vedomi, ze jsme svedky nataceni dokumentu o lesni kůře. Zkratka opet lituji, ze jsem promarnil cas, ktery se dal vyuzit daleko ucelneji, napriklad seskrabavani hovinek ze slepiciho bidylka. ()