Seeds of Death: Unveiling the Lies of GMOs

všechny plakáty

Dokumentárny film s odborníkmi zaoberajúcimi sa klamstvami, ktoré sa šíria ohľadom problematiky geneticky modifikovaných organizmov (GMO). Jeho obsahom sú témy neuznaných štúdií a výskumov, čo spôsobili GMO v mnohých prípadoch vo svete, ako sa presadzuje agenda GMO, ako sa vytvára svetový monopol, ktorý vytláča diverzitu, prečo GMO nepotrebujeme a k čomu vedie či aké nezvratné zmeny sa dejú v mikro RNA. Bohatá paleta rozhovorov sa dotkne aj ďalších tém. (Marek1991)

whack

Dokument odhaľuje riziká geneticky modifikovanej potravy a ukazuje korupciu okolo geneticky modifikovaných organizmov (GMO) a podvody páchané voči svetu. Genetické inžinierstvo je jedna z najzávažnejších zvrhlostí dneška, ktorým musíme čeliť. Preč s GMO! ()

Marek1991

Kedysi som tu mal dlhý komentár, keďže ma dokument vtedy presvedčil, že GMO je zlo a chcel som to dať jasne najavo, no štúdiom témy som zistil, že to nie je tak jednoznačné, dokonca opak môže byť pravdou a dokumenty môžu byť účelové, s logickými chybami a nepovedať všetko. Myslím, že tento patrí medzi ne. ()

Sticks

Najdôležitejší aspekt na ktorý dokument poukazuje je vplyv na životné prostredie. O úbytku včiel som čítal veľakrát. Pred pár mesiacmi som čítal o veľkom vymieraní kôz v Indii. Seeds of Death hovorí prečo a nielen to, uvádza do kauzality mnoho iného. Ak ešte nepoznáte Einsteinov výrok s včelami tak rýchlo googlite. 8/10 Song na konci nemá chybu. Povinnosť pre všetkých na argumenty proti gmo. ()