ricci.s

Lacná, dementná antológia. Prvý príbeh ešte celkom ušiel (čo znamená sledovateľný podpriemer, ale aj to len kvôli schopným maskám a trikom). Preto dám aspoň tú jednu. Druhý už stál za hovno, tretí je už takmer toxický. Je to blbosť, ktorá nepobaví, ale aspoň sa to netvári vážne, takže veľmi nemá čím nasrať. Shit roka nie, tam zase u mňa jednoznačne kraľuje "Children of Sorrow", ktorý sa žiaľ vážne tvári a v najbližšej dobe ho rozhodne nič neprekoná :-) ()

Dellamorte

Divákovi, ktorý vezme tento úlet ako seriózny počin, môže zlyhať myslenie a v krajnom prípade aj s trvalými následkami. Vygumovaný tromaville prístup siahajúci až do muppetshow grotesky za hlasitého prepísknutia na všetkých frontoch, no poctivo dodržiavajúci pravidlá nekomerčne úchylnej zábavy, splnil svoj účel. Bavila som sa totiž nemálo. Neprekročilo to minutáž a tá očividná ignorácia každého diváka, ktorý rybárči v inom jazierku, si ma jednoducho získala. Stay weird ! ()

George Stobbart odpad!

Amatérska hororová komédia o realitnom agentovi, ktorý sa zúfalo snaží predať dom kde pravidelne umierajú nájomníci. Imbecilná, až nepozerateľná, ohyzdne natočená kravina od partičky retardovaných blbečkov, ktorí sa za 15 000 USD rozhodli sfilmovať sračky, čo vykvitli v ich hlavách. Pre mňa zatiaľ jasný shit roka. ()