Čto? Gdě? Kogda?

(pořad)
  • Rusko Что? Где? Когда? (více)
Soutěžní
Sovětský svaz / Rusko, 1975, 90 min

V elitním televizním kasinu hráči vydělávají peníze svými znalostmi. Skupina znalců má za úkol správně odpovědět na otázky televizních diváků. (Alex126)

Alex126

Skvělý pořad pro intelektuály. Skupina 'znalců' se sejde u stolu a diváci posílají otázky na jakékoliv téma. Znalci potom mají minutu na zodpovězení otázky. Vyhrává ten, kdo první dosáhne 6 bodů - soutěží samozřejmě diváci proti znalcům. Diváci za každou vyhranou otázku získávají peněžní obnos. Zajímavé otázky a vtipné momenty z něj dělaji srdcovku, která běží už skoro 40 let. ()

Splasher

Dílů s anglickými titulky je pramálo a ruštinou zrovna neoplývám. Ale obecně vzato mi tam vadí ten oldschool formát (hlavně písničkové intermezza) a po roce 2018 i odchod hlavního arbitra - gospodina Verchošinského (byl převelen do Alfa Bank), který měl jako jediný vtipné kecy na soutěžící a moderátora. ()

• Na soutěžní adresu chodí 150 000-200 000 otázek měsíčně. Po přepracování a kontrole jich zbývá 75 ročně. Každou hru se na stole nachází 12 otázek. (Alex126)