Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. (Freeman Ent.)

Kateeerina

Příjemné překvapení v rámci daného žándru. Plus bod za závěr, který ale milovníci "a žili spolu šťasně až do smrti" asi úplně neocení. ()

harpyje2

Velké překvapení. jako komedii to moc nevidím, i když, pravda, součástí filmu jsou různé, různě vtipné, postavy. Pokud vám jde o gagy, tak si jich jistě pár zapamatujete. Ale daleko víc v tom vidím vyrovnání se mladé generace s různými životními styly. Nepropadání panice, pokud v životě nevychází všechno tak, jak si člověk pláuje, a co považuje za ideální. Přitom za ideální považují různí lidé různé způsoby života. Zachycení atmosféry a prožitků, které nemusí být pokaždé záviděníhodné, dávám jedničku. Hodně mi to připomnělo jeden stastistický fakt. Po vydání Salingerovy knihy Kdo chytá v žitě vzrostl počet sebevražd mezi mladými citlivými lidmi. Po shlédnutí How to be Single by, doufám, mohl klesnout. ()

SNCIS

"Podstatou single období je si to užít. Protože během týdne nebo života o samotě, se vám třeba dostane jenom jedné chvíle. Jediná chvíle, kdy nejste svázáni žádným vztahem. Jeden moment, kdy stojíte na svých vlastních nohách. Opravdu single." Pár vtípků tam bylo, avšak spíše to působí depresivně. Je to maximálně na 2 hvězdy slečno Steelová. - 30%. ()

Nereida18

U tohoto filmu jsem dost váhala s hodnocením. Nakonec se však rozhoduji pro horší - 3*. Film má sice super příběh (co čekáte, že ano?) a obsazení, ale konec mi přijde naprosto přehnaně šílený a moc nespoutaný - přesně v tom duchu jako film samotný. 1. Příběh: Začalo to dobře. Celkem vše šlapalo jak švýcarské hodinky. Přesto když se podívám retrospektivně žádná zápletka tam vlastně nebyla. Byl to film o 4 ženách, které jsou single, a přesto jak tvrdí, že jsou šťastné, vlezou hned do postele s prvním chlapem, na kterého narazí. Ale kritiku stranou, je to film k uvolnění. Problém nastává v momentě, kdy na vás mluví Dakota a objevují se závěrečné titulky. V tom momentě pochopíte, že film byl myšlen opravdu vážně, až filozoficky. To je trochu problém. Celý film je točen v tom nezávislém, rebelském stylu a la Sex ve městě. Konec je však brán velmi vážně a vy se div necítíte jak na pohovoru (vyvalené oči, kapičky potu padají, nervozita naopak stoupá). 2. Herci/Postavy: Dakotu jsem nikdy nemilovala, nicméně časem jsem k ní změnila postoj a teď mohu i tvrdit, že ji mám ráda. Svou roli hraje fajn (až na ten český dabing, který je katastrofální, ale za to nemůže, že ano?) a je to jedna z mála věcí, které zvedají úroveň filmu. Rebel Wilson - netuším proč, ale přijde mi, že v každém filmu hraje tu samou postavu. A když už se 50x díváte na tu samou postavu v 50 různých filmech, jde vám to pomalu krkem. Leslie Mann - to je asi to nejlepší na celém filmu. Milovala jsem ji. Většinu úsměvů mi vykouzlila ona. Alison Brie - prakticky tam hraje izolovanou roli. Absolutně nemá nic společného s 3 hrdinkami. Je to takový ten dědeček vypravěč, který sice hloupému Honzovi pomůže, ale prakticky by se to obešlo i bez něj. Co však mně přijde uhozené je scénář postav. Nezažila jsem upřímně film, kde bych nenašla žádný vývoj postav. A přesto ... Voila. Kromě dějové linky Leslie, zůstalo všechno stejné jak na začátku. Žádný vývoj postav. Nic. Prostě tlachání do prázdna. To mě trochu zklamalo, a proto hodnotím hůře. Pour conclure: Na oddych - paráda. Ale co jsem si z toho filmu vzala? Nic. Že je dobré být single? Ne, hrdinky tam chrápou s každým druhým chlapem v New Yorku. Že se dokážeme obejít i bez chlapů? Ne, viz argument výše. Proto jsem nepochopila trochu moralistický konec, který tam prostě neměl co dělat. ()

Krastom

Za mě spíše slabší film. Jsem ale moc rád, že zde hrála má oblíbená Leslie Mann. Takže se bylo alespoň na co koukat. Dávám 40%. ()

artlover

Priznávam, že miestami boli vtipy taký neúnosný cringe, že som sa až musela tomu celému zasmiať, ale viac ako 2* dať úprimne nemôžem, lebo by sa otvorilo nebo a božia ruka by ma strestala. Nech mi ešte raz niekto povie, že Dakota je nedocenená herecká diva a zjem si prsty na nohách. ()

Metastazina

Než mě za tohle odsoudíte, tak musím říct, že tenhle film má pro mě prostě zvláštní hodnotu. Ani si netroufám odhadovat, kolikrát jsem ho už viděla a ano, znám všechny hlášky zpaměti. Je to prostě má srdeční záležitost. Pro mě prostě plný počet. ()

peproch

NY, mladí už pracující paří, tančí, sexují, a potřebují pochopit smysl toho všeho, čemu se říká svobodný život. Budu stručná, tenhle film není pro mne, sice mne bavil, ale tak zezúčastněně, že nemohu nic smysluplného napsat. Chce se říct, že někteří jsou single protože nejsou in, jiní protože cosi testují, jiné protože se bojí, jiné protože se nechtí vázat, jiní protože jsou ještě bold and beautiful, a někteří se jen snaží přežít. A vlasně jsem se nezasmála, takže blbá jsem já, ačkoli být single je mi vlastní. ()

Nellaron

Oddychová romantická komédia s nadhľadom o tom, ako si Dakota Johnson chce vyskúšať byť znova single. Z toho vyplýva množstvo vtipných situácii. Film je v dostatočnej miere osolený pikantnosťami. Dakota je ako vždy sexy a Rebel Wilson je so svojimi hláškami skutočne vtipná. Najviac zaujala Leslie Mann, krásna puma. ()

LUIGISde

Toto ma celkom bavilo, hlavne hlášky ako “No penis shall pass” alebo “you have an LRP, long relationship pussy”. “Vyzerá to akoby ti padla kefa na vlasy a tvoja vagína ju chytila“. “….je to taká ta vec s fetišom na nohy, kde ty máš ten fetish a ja som tie nohy?” ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně