ricci.s

Už jednotka mi pripadala len ako priemerná antológia, no táto dvojka je na tom ešte horšie (ale asi som to čakal). Opäť trojica duchárskych poviedok, no v tomto prípade ma nezaujala ani jedna. Prvá je o duchovi motorkára, ktorý túži po pomste, druhý o trojici dievčat, proti ktorým stojí smiešny duch - chýba mu totiž polovica hlavy. Obidve sú podpriemerné, ale aspoň občas zaujmú nejakou ľakačkou, aj keď aj tieto sa dajú spočítať na prstoch jednej ruky. Tá posledná je podobne ako v jednotke čisto komediálna, ale keďže som ani po tých rokoch nepobral zmysel pre ázijský humor, tak je pre mňa zbytočné sa k nej nejako vyjadrovať. Ázia má tie duchárske antológie očividne v obľube, ale za posledné roky je pre mňa čoraz ťažšie nájsť nejakú, čo za niečo stojí, všetko na jedno kopyto... horšie ako teraz to už asi byť nemôže. ()

Dellamorte

Netuším kam sa Thai pokúša touto cestou dostať, no dúfam že tá cesta nie je dlhá.Zbytočný zrod / zbytočný scanner . Nefunkčné vo všetkých smeroch - proste je to tak, čo sa divíš. Nemám hodnotiť ?! Dobue. ()

maddy odpad!

Prvý film bol slušne povedané podpriemerné sr....omarina. Ale v thajských kinách pravdepodobne uspela, keďže tu máme pokračovanie, od ktorého som našťastie nemal žiadne očakávania a tak ma jeho nekvalita vôbec neprekvapila. Trojica hororových poviedok, z ktorých tento krát nezaujme ani jedna jediná. Prvá o duchovi motorkára je doslovne trápna, gýčovitá, otravne sentimentálna (1/10), druhá s trojicami dievčat v akomsi kresťanskom dorme je na tom úplne rovnako, len sa stupňuje pocit trápnosti (1/10) a tretia sťaby komediálna je už len klincom po silne podpriemernej hlavičke tohto filmu, banálna, otravná a nevtipná. Tieto ázijské hororové antológie síce veľmi obľubujem (Three, Three Extremes, Black Night a podobne), ale to čo posledné roky predvádzajú na poli hororov Thajci sa už ani nemá popísať slušnými slovami, preto radšej končím s komentárom. ()