Sestry Maura a Kate, čtyřicátnice s poněkud neuspořádaným osobním životem, se od svých rodičů dozvědí, že si mají do konce týdne vyklidit své pokoje v jejich rodném domě. Otec s matkou se totiž rozhodli dům prodat a přestěhovat se do domu pro seniory. To je šok především pro Kate, která to zjistí až v okamžiku, kdy s Maurou dorazí na místo. Dům už je prázdný a zbývá vyklidit pouze jejich pokoje. Sestry se začnou přehrabovat ve svých věcech a při této tísnivé činnosti dojdou k názoru, že by bylo dobré ještě naposledy v domě svého dětství uspořádat pořádnou party. Přesně takovou, jakou zažily, když byly na střední škole. (TV Nova)

Torgal

Staré rakety Fey a Poehler sa hrajú na to, že majú dvadsať a nútia k tomu aj všetkých okolo. Párty filmy nemusím ako celkom (nie som párty človek), ale sledovať takto blbnúť dospelých ľudí čo majú rodiny mi spôsobovalo utrpenie. Za všetkých zúčastnených som sa cítil trápne že sa upísali takejto infantilnej primitívnej chujovine. Prečo toto vôbec muselo vzniknúť? A prečo do toho tie herečky išli? 3/10 ()

PedroPo

Ještě v půlce filmu jsem si říikal: Mám teda Tinu a Amy hodně rád (protože SNL), ale tohle je na tři hvězdy (protože klišé a trochu se nám to stává jednotvárné a i nudné). Ale posledních 20 minut filmu se to všechno rozjelo a je to za čtyři bez mrknutí oka. Vynikající dialogy (taky to psala jedna z nejlepších scenáristek Saturday Night Live a to podle svého teenagerského deníčku, už tak vtipného, podívejte se na bonusy DVD), vynikající obsazení (hodně lidí z SNL), jo a řekl jsem vám, že mám fakt hodně rád Saturday Night Live? Tenhle film si holky udělaly pro radost a je to na tom vidět a už jen fakt, že ho daly do premiéry ve stejný den jako nové Hvězdné války, ukazuje, že to fakt bylo asi pro radost :) ()

rublik05

Ségry jsou fajn jednoduchá komedie s nenáročným, trochu primitivním humorem a tuctovým příběhem, který v ničem nijak zásadně nepřekvapí. Stopáž je pořádně přestřelená, poutavost a spád si snímek po celou dobu neudrží, hluchých míst je hned několik. Za mě je to čistý neurážející průměr. 5/10. ()

Uesbe

Niečo v štýle Mamy rebelky, ale uvoľnenejšie a našťastie absurdnejšie. Poehler&Fey síce trochu hrajú samé seba, ale komu to vadí, keď sa dopĺňajú ešte aj v grimasách?! Partička zo SNL to celé doťahuje. Idem si nájsť ostatné veci s Johnom Cenom. ()

Blazis34

Obě dámy se sice snažily, ale mě moc nedostaly. Snažícím Fey a Pohler lehce podkopával nepovedený scénář nohy a nebylo to v celkovým náhledu moc atraktivní. Film mi připadal jako Projekt X, jen s o dvacet let staršími protagonisty. V tom byl možná kámen úrazu, i když uznávám, pár postav tam bylo trapně dobrých. V celkovém souhrnu 35% - dvě hvězdy. ()

słezakjkb

Amy Poehler a Tina Fey patří mezi mé nejoblíbenější herečky a zároveň komičky. Nerozumím tomu, proč všichni hodnotí film tak negativně. Zajímalo by mě, kdo by v dnešní době udržel film tak našlapaný jako Jason Moore s Amy Poehler. Nejlepší komedie 2015. ()

mr.twizta

Party flick proste. Amy a Tina si jedou svoji show a je jen na vas, jestli se pridate. Ja se teda pridal a Segry si patricne uzil, jen me mrzi relativne nudne intro a promenliva kvalita forku. Ale je to sexy a ja mam proste mejdany rad. ()

Profík

Hrozně nevyrovnaný film, párkrát jsem si říkal, co to kruci sleduju a několikrát jsem se zase hodně zasmál. Naštěstí, i když to místy není příliš vtipné, není to ani úplně krajně trapné. Od SNL patičky bych rozhodně čekal víc, ale známku kvůli tomu snižovat nebudu. Takže slabé 3 a 55% ()

Mermaidee

Měla jsem chuť na něco typu Projekt X a úplnou náhodou klikla na Ségry, Projekt po 25 letech. Ačkoliv jsou určitě vymakanější komedie, tahle mě i sem tam rozesmála. Party v domě z papundeklu a večer je hned lepší. ()