Od A do Z

• USA A to Z
USA, (2014–2015), 4 h 35 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Ben Queen

Kamera:

Joe Kessler

Hudba:

Craig Wedren

Ben Feldman, Cristin Milioti, Henry Zebrowski, Lenora Crichlow, Christina Kirk, Parvesh Cheena, Hong Chau, Nancy Friedrich, John Gabriel Rodriquez (více)

Epizody(13)

Od A do Zet, aneb 8 měsíců, 3 týdny, 5 dní a 1 hodina romantické lásky Andrewa a Zeldy. (TV Nova)

Niki23

Tenhle seriál je prostě nudáááá. 2 hvězdy dávám jen za vedlejší postavy... Jelikož Zelda a Andrew jsou trapní, nudní a nezajímaví. Prostředí seznamky je zajímavý, o tom žádná, ale ten příběh... a hlas tý ženský na začátku, co oznamuje, jak dlouho spolu ještě budou, ten mě naprosto irituje. Nezaujalo mě to a už se to nezmění. ()

studentice

Moje romanticka dusicka zaplesala:). Uvodni dvojice je velmi sympaticka a prvni dil byl zajimavy. Uvidime, jak to bude dal. Tak bohuzel po ctyrech dilech moje nadseni opadlo a prestavam sledovat. ()

katikka

Zhodnotenie prvého dielu: Možno je to snaha trochu sa pripodobniť HIMYM, čo evokuje zasnený predstaviteľ mužského pokolenia hľadajúci tú pravú a potom na rad prichádza krásne dievča, ktoré malo tú česť zahrať si záhadnú matku v HIMYM. To však nieje problém, keď na rad prichádza nenútený humor a láska. ()