UFC Fight Night: McGregor vs. Brandao

(pořad)
  • Irsko UFC Fight Night 46 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
Irsko, 2014

ConanVJ

Prelims: ......... Holohan vs. Sampo 4,5 Parádní rychlej zápas ukončenej skvělou submisí. ........... Donovan vs. Krylov 5* Druhej zápas fakt pecka, ukončená taky dost rychle TKO. .......... Troeng vs. Smith 4 Pěknej zápas většinu času na zemi v pokusech o submisi, nakonec se nepovedlo a rozhodli až rozhodčí. ............ Pendred vs. King 5* Další pecka jak svin. Zápas kterej by se mohl zdát jednostranej se změní v druhém kole v taktičtější podívanou a je ukončen luxusním uspáním protivníka parádní submisí. Atmosféra u zápasu fakt mazec. ............ Seery vs. Harris 4,5* Tak tomuhle parádnímu strikovýmu klání chybí jen pořádný zakončení, jinak jednostranná záležitost. ........... Latifi vs. Dempsey 5* Tak to bylo hodně rychlý TKO po parádní kombinaci. ........... Main Card .......... Parke vs. Kotani 4,5* Další parádní zápas ukončenej tvrdým TKO. ............. (9) Pickett vs. (3) McCall 4,5* Svižná striková podívaná. ........... (13) Nelson vs. Cummings 4,5* Další mazec zápas tentokrát trošku krvavej a ukončenej parádní submisí. ........... (12) McGregor vs. Bradao 5* Parádní rychlej mazec ukončenej tvrdým TKO. ................... Celkově peckovej event kterej měl nabušený jak před zápasy, tak i Main card. Z předzápasů těžko říct, který z nich byl nejlepší, těžký to rozhodnout, protože kvalidních je tam fakt hodně. Z Main Card je to pro mě ten hlavní, kdy vítěz převálcoval oponenta s naprostým přehledem. Atmosféra v Dublinu snad nejlepší jakou sem v UFC viděl, fakt mazec fandové. Za mě 95% :) ()