Mistr hypnózy

• Čína The Great Hypnotist (více)

Uznávaný psycholog Xu Ruining je vycházející hvězdou na poli hypnoterapie. Jednoho dne ho bývalý profesor požádá o pomoc při řešení zapeklitého případu. Tím je pacientka Ren, která se pro zkušeného terapeuta stává opravdovou výzvou. Na první pohled křehká žena reaguje na jakékoli pokusy o proniknutí do její mysli velmi agresivně a zůstává jeho originálním metodám, se kterými jinak slaví velké úspěchy, nedostupná. Až později si Xu uvědomí, že se sám zaplétá do nastražené pasti. (Cinemax)

R.A.D

Krásné vyprávění o tom, jak měl psycholog pacientku přesně tam, kde ho ona sama chtěla mít "o)) A mimochodem - dost se to tu přirovnává k "šestému smyslu", ale rovnou říkám, že ani pacientka, ani psycholog nejsou mrtví, spíše občas pořádně obživnou, div si sem tam nedají pár facek. Píšu to tu proto, že jsem trochu naletěl na ty kecy o šestým nesmyslu a část filmu furt dumal, jestli, když teda je ten dochtor možná tuhej, jak si může telefonovat a jak jej může vidět ta jeho sekretářka a jak může dělat přednášky. Tak abyste nedopadli podobně "o) Krásně zahráno a super dějová linka s překvapivým koncem, kterému předchází trochu polopatického vysvětlování. Ale to je ok, protože Asiati v tom myšlení mají trošku jinou lajnu a je fakt, že někteří neasiati by se v tom ději mohli i ztratit. Za mě to má smysl (i šestý) jako celek naprosto všechno, i ty vysvětlivky. A mimochodem - měli tam hezký duhovky. Ty už jsem od dětství taky neviděl.. "o) ()