Drž se!

(festivalový název)
  • Velká Británie Brace
Krátkometrážní / Drama / Romantický
Velká Británie, 2013, 30 min

Adam, opojen svým pozdním coming outem, si užívá nově nabyté svobody v rámci londýnské gay scény, dokud nepotká mladičkého křehkého Rockyho. Bezstarostné randění změní Rockyho brutální napadení, po kterém se Adam musí vyrovnat se svými předsudky. (Mezipatra)

easaque

1* Pres GayTitulky jsem narazil na tento kraťas, který tam většinou vychvalovali. Po shlédnutí tady jsem však na něm nenašel nic podnětného a chválihodného, teda kromě vystižené atmosféry Londýnských klubů a to je hodně málo. Příběhu už jsem nerozumněl vůbec a herecké výkony slabé, a proto jen ubohá hvězda. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: ? /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

jiri.twist

Na mě tento půlhodinový film udělal dobrý, ale smutný dojem. Přál bych si, aby všechno to úskalí a bolest, kterou rozdávají ty vygumovaní pablbové při útocích na bezbranné gaye se jim dvojnásobně vrátilo. Žít a nechat žít. Londýnská gay scéna. Příběh Adama … jen ten začátek mi přišel takový méně reálný.  7777 ()