Epizody(3)

Je to právě 51 let, co Spojené státy americké vyslali do vesmíru mezihvězdnou loď. Jedná se o vojenský přísně tajný projekt nazvaný Ascension, při kterém je do vesmíru vysláno 600 lidí různého původu, pohlaví i náboženství. Cesta vesmírné lodi bude trvat celkem 100 let, takže až třetí generace se dočká jejího cíle. Úkolem je zachovat lidskou populaci také mimo Zemi. Na palubě ale dojde k vraždě mladé ženy, což nenávratně změní životy všech cestujících... (TV Prima)

Majo.evans odpad!

Väčšiu blbosť som ešte nevidel.Chcel som to vypnúť hneď na začiatku.V 60 rokoch vyslaná loď zrychlujúca na rýchlosť svetla?Akože WTF?Koho to mohlo napadnúť?To tam tie supermozgy nič netrklo,že je to blbosť?A nielen to ale celý ten ich experiment.Okrem toho béčková celá miniséria s malým rozpočtom.To sa môže páčiť len niekomu s iq 50.Čakal som deep space scifi ale takúto pitchovinu som fakt ešte nevidel a má to tu 70 %?To už škoda hovoriť. ()

r6AndrEw

Tak to je dobrej podpapírák. Narazil jsem na to úplně náhodou. Mile překvapilo a když jsem na konci třetího prodlouženého dílu hledal další, zjistil jsem, že je to jako konec cože? Teda, situace se trochu připosrala a docela jsem se bál, jak zařídí, aby se jako nic nestalo, ale konec? Oprc. No a jak tady někteří chytráci hlásají, že SyFy nemůže nikdy překvapit a jak věděli, že to bude sračka. No, některé jejich kousky z dřívějška byly opravdu špatné, ale v roce 2014 to začalo Ascensionem, a 2015 pokračovalo Expanzí.. ()

Dannyss

Celkově to mělo nakročeno velmi dobře, ale chybí tomu epizody. Po posledním díle není zcela jasné, co ten konec vlastně přinesl a k čemu to celé bylo. Dle mého názoru se jedná o typ seriálu, který neurazí, ale příliš nenadchne, zkrátka čekáte od toho víc. Uspěchaný konec tomu hodně uškodil, což je velká škoda. 7/10. ()