ricci.s

Jedinou malou výhodou tohto tu je, že sa v celom filme povie len pár viet. Pretože ak by som mal okrem sledovania debilného filmu s debilným dejom a ešte debilnejšími postavami počúvať ešte debilné dialógy, tak ten nemožný režisér by sa už do tretice odpadu asi nevyhol. Pre mňa je Bunnyman jedna z najtrápnejších hororových sérií vôbec. Králiček masakrujúci svoje okolie by možno čisto hypoteticky zaujať dokázal, ale iba v rukách niekoho schopnejšieho. Gore za nula. Úplný amatérizmus... ako vždy. ()

Karamanlis

Od tohto tretieho pokračovania pre mňa neznámej hororovej série Bunnyman (neznámou pre mňa po jeho pozretí asi zostane aj naďalej...) som podľa sympatického plagátu očakával väčšiu zábavu. Ide o exploitation, v ktorom síce nie je núdza o bezdôvodné násilie a mučenie, páchané psychopatom, nosiacom kostým zajačika z nejakej detskej narodeninovej párty a jeho rovnako vyšinutými negrami na nevinných belošských (zväčša ženských) obetiach. Príbeh však nemá hlavu ani pätu, gore efekty sú protivne digitálne a králičkove psychedelické vidiny tomu len zabili klinec do pomyselnej rakvy. ()

Morholt

Jestli jsem to dobře pochopil, tak malýmu bubákovi v dětství někdo zapálil koudel u p*dele a tak když vyrost, převlíknul se za králíka a společně s partou dalších černochů začal krosit zlý bělochy. Ale i kdyby to bylo jinak, tak se jedná veskrze o amatérskou záležitost, která nabízí jen zoufalý herce a podprůměrný gore. Jediná světlá chvilka přišla při halucinogenní písničce a zábavná, i když nesmyslná, byla akce kyselina. Ale víc jak 10% nevymačkám. ()

Trevor

Prvé dve časti tohto filmu som nevidel a po pozretí tejto časti u mňa v sekcii chcem vidieť určite nepribudnú. Veľkým plusom filmu je to, že som ho dokázal dopozerať, vzhľadom na jeho "kvalitu". Nejako rozoberať výkony hercov,dejovú líniu (tak tá hudobná vsuvka presahuje chápanie asi väčšiny smrteľníkov) či efekty nemá zmysel, pretože nič z toho v podstate vo filme nie je. Potom si možno poviete prečo film dostal dve hviezdičky? Prvú ma za odvahu. Odvahu v roku 2017 (tuto som chcel napísať dať facku politickej liberálnej korektnosti, ale to nebola facka, ale úder päsťou do tváre) hodiť rukavicu mysleniu, ktoré je nám vnucované a vykresliť kakaovníkov ako vrahov detí, serióvých vrahov a rasistov. Áno, všetky obete kakaovníkov sú svetlé, horiaci chlapec ocikaný kakaovníkom je blondiak, mŕtvy chlapec na zastávke školského autobusu tiež. Tak, áno, takýto je skutočný rasizmus. Druhú rozdelím na dve polovice. Polovicu má zato, že z filmu plynie ponaučenie "nikdy nerob druhému to, čo nechceš aby on spravil Tebe (toto pochopíte iba ak vydržíte pozerať tento skvost dokonca). Druhú polovicu má Lindbergh zato, že aj napriek takémuto prepadáku pre tých pár ľudí, ktorých jeho film zaujal natočil ďalšiu časť a pravdepodobne do nej zahrnul to "najlepšie" čo prvé dve časti ponúkli. Inak si to, čo natočil nedokážem vysvetliť. ODPORÚČAM NEPOZERAŤ. ()

oveckaoa odpad!

Rada do života,když nemám peníze a prostředky na natáčení filmů jakéhokoliv žánru tak to netočím. Takže děj je zhruba asi takový byl jednou malý černoušek,který šel ven potkaly ho zlé bělošky a podpálily ho. Tak si tam tak hořel až se objevil další černoušek,který ho zachránil, ale jelikož ten černoušek byl retardovaný tak mu to trvalo a mezitím ho ten oheň celého znetvořil. Jelikož pak nemohl chodit takto ven,protože se mu každý smál nasadil si kostým králíka a začal zabíjet ´´zlé,, bělochy. Dostal se do rodiny toho retardovaného černouška a spolu zabíjeli. Film obsahuje nulové herecké výkony nebál bych se označit dokonce nejhorší herecké výkony v hororu co jsem kdy viděl a neskutečně vtipné gore (celý rozpočet asi padl do kostýmu králíka nebo do výzdoby toho kostela a pak se hold šetřilo). O chybách ve filmu se raději ani nevyjadřuji (ženská polyká pavouka zajíc ji prostřelí hlavu brokovnicí vypadne z ní živý pavouk nebo na konci upalují černocha a jde krásně vidět, že ani nehoří a tak by se dalo pokračovat). P.s. nějak nechápu smysl té halucinogenní scény ()

Shanen29 odpad!

Sakra na co jsem se to koukal???.Toto je prvotřídní odpad,něco tak debilního snad ani nemohlo projít!!!.To mě fakt nasralo. ()

petrik11 odpad!

Keby sa tu odpad hodnotil aj prídavnými mínuskami, tak toto je horúci kandidát na päťmínuskový odpad. Niečo tak primitívne, amatérske som ešte nevidel. Ospravedlňujem sa iným filmov, ktorým som dal odpad. Toto je totálny suterén ()

brasek odpad!

MegaOdpad! Carl Lindbergh musí byť totálny magor a zoofil túžiaci po súloži s králikom, pretože inak je jeho Bunnyman sériu vysvetliť neviem. Totálny hnoj! ()