Roy Lae Sanae Luang

• Thajsko ร้อยเล่ห์เสน่ห์ลวง (více)

Vichawaytovi byli bohatá rodina, ale nyní jsou před bankrotem. Nejmladší dcera Arnus se vrací ze zahraničí a dozvídá se o celé situaci. Rodině finančně pomůže Krao Supagan, který se jim chce pomstít za to, co jejich otec provedl jeho matce. Krao se začne scházet s Lalitou, manželkou Arnunina bratra Asita, a zároveň začne nadbíhat i jeho sestře Orn. Ale nakonec donutí Arnus, aby se za něj provdala. (andiek05)

Liverka

Moje druhé zhlédnuté drama s Weirem a Mai. Po Ngao Kammathep jsem chtěla vědět, jestli absence citů mezi hlavní dvojkou bude následovat i v tomto dramatu, a jestli Weirovi zase zprsknou roli ze schopného a úspěšného na totálně neschopného blbečka jako tomu bylo v případě Ngao Kammathep. Je to taková thajská klasika, řeší se tu pomsta, a když rodiče už nejsou na světě, je jasné, že v Thajsku musí splácet hříchy rodičů jejich děti:) Koukat se na to rozhodně dá, nenudí to, je tam spoustu hezkých scén, moje neoblíbenější je z 15. dílu: "Nenávidím tě za to, to a to." "Nenávidím na tobě tohle, tamto a támhleto." Nicméně následující ranní scéna byla otřesná. Jediný problém mám s Mai, přijde mi, že je dost studená, nebylo to jen v tomto dramatu, ale i v Ngao Kammathep. Může křičet, může nahlas brečet, ale žádné pocity se ke mně jako k divákovi z jejího herectví prostě nedostaví, o romantických scénách ani nemluvě. Další mínus bylo, že se Weir neúčastnil na soundtracku, jakmile si člověk zvykne, že ve skoro každém lakornu má opening nebo ending song, tak tady mi to chybělo. No, ale vcelku to šlo, pocit po shlédnutí byl víceméně dobrý, takže za mě je to za 4*. ()