Svět v barvách

(pořad)
Publicistický
Česko, 2015, 20 min

Reportáže, zajímavosti a perličky ze světa tak, jak ho možná neznáte. (TV Barrandov)

kingik

Koho zase Eva Perkausová na Barrandově vykouřila, že může uvádět pořad reportáží, který jde téměř v Prime time. Je srovnávána se starožitností Borhyovou, ale mě by to skoro urazilo. Ta její kolegyně, co má menopauzu na dohled, má držku rozjetou a hlubokou pro sfárání horníka Hrdličky a oči od sebe jak Gott za mlada. Její visačky kozy po dvou mrdech se nedají srovnat s Perkaus airbag, který by si předal Hefner z Playboy vily do Flyntova Hustler sídla a ještě by si pogratulovali. Trochu jsem hodil slint po těch nalejvácích, protože si říkají o těžkej mrdec od rána do večera. Projev má milý, je tam určitá nedokonalost, ale nemá v hlase ani v projevu afekt, takže je na dobré cestě. Ohledně reportáží už výtky mám. Jsou nějaké moc překotně uspěchané, skoro se jeví až zbytečné, když celý pořad táhne prsatá blondýna. Koho asi pak zajímají kokotské zajímavosti ze všech koutů světa. Jednoznačně Evina zastínila všechny reportáže, a jestli to její koziště je "echt", tak spáchám sebevraždu kozami. A každopádně můžu jen pogratulovat přírodě, že jí stále nedochází nápady tvarovat ženskou krásu do krásna. Všechny body za pořad posbírala Evina a třeba příště se budu o něco více věnovat reportážím. A už vím, co má Borhyová společného s Perkausovou. Obě jsou blond, ale jen jedna z nich nastartovala kariéru kuřbou Železníka. Perkausová sice v kouření nezůstává pozadu, ale uznejte, že Martucci není totéž, co Železník. Zkrátka, komu nedal Pánbůh na vzrůstu, tomu přidal na chvostu. A o tom to, holky a Evo Perkausová, je. 60% ()