kingik

Tohoto pornáče jsem se zalekl. Mít puding na ksichtě je pro porno dámy zřejmě nejvíc fajn. Přece jen vařit s Vitanou za pár babek, to už chce i dávku sebezapření. Známá pornoveteránka Francesca Lé, která se tentokrát představuje i jako režisérka, natáhla do své krémové show dostatek svých známých kolegyň. Přece jen šukačka asi zabaví víc, než se dívat tři hodiny, jak se maník udělá ženské na obličej, ale proč ne, že. Alespoň dámy ušetří za krémy na vrásky. Výběr hereček byl hodně pestrý, a to i věkově, v převážné míře pohledné ženské. Jenže ta délka byla neúnosná, takže nastoupil stereotypní ráz. Pokud dáváte přednost tekuté stravě a složení pleťové masky až tak neřešíte, je tenhle porno kousek tím pravým krémovým. Celkově dobrý, zkrátil bych to, režijně to bylo ve své kategorii dobře zvládnuté, i když co se tak může na stříkancích posrat, že jo. Osazenstvo exkluzivní, všechny ženské se daly, vyloženě mně nic nevadilo, ale určitě pouštět na etapy. Na jeden zátah to pojmout nelze, ačkoliv adeptky pojaly obří klády bez problémů. Jo, tyhle ženské to s pusou umí. 70% ()