Ted je malý chlapec žijúci so svojím otcom, ktorý vlastní malý motel. Keďže motel sa nachádza v odľahlom kraji, nenavštevuje ho veľa hostí, no keď niekto príde, cíti sa tu ako doma. Pre otca so synom najhorší okamih nastáva vždy, keď ich hosť odchádza. Malý Ted si preto vymyslí vlastné metódy, ako hostí udržať v moteli aj vtedy, keď už chcú odísť. Tieto praktiky však nie sú pre zákazníkov vôbec príjemné... (Marceloo)

TessyMaier

Tento film je na můj vkus velice pomalý. Celou dobu čekáte a čekáte co se stane a nakonec po shlédnutí filmu zjistíte, že jste ztratili 105 minut čekáním, které vám už nikdo nevrátí. Nicméně musím ocenit herecký výkon malého chlapce, který je obdivuhodný a jen díky tomu dávám alespoň tu jednu hvězdičku. ()

flyer.nick

Natahovaná atmosférická nuda. Vývoj postav skoro žádný, zápletka se nějak nedostavila a hororová byla jen ta délka. Atmosféra a řemeslo příjemné, ale hlavní postavy nudné a závěr hodně odfláknutý. Chtělo by to ubrat stopáže a přidat tomu nějakou dramatičnost. ()

Iveta47 odpad!

Veľmi nerada dávam v hodnotení odpad,ale toto sa skutočne nedalo pozerať.Film dlho o ničom a záver tak hlúpy som už dlho nevidela.A úplne najviac ma vytáčal otec chlapca,ktorý len sedel pred telkou a hoci ho chlapec niekoľko krát volal ani raz nevyšiel a to nevravím o situácií keď maturanti chlapca napadli a zbili pre nič.V poslednej dobe sa točia totálne sprostosti a tento film aj mňa akurát obral o čas súhlasím s LIVINGDEAD.... ()

Selmicka2014

Větší blbost jsem neviděla haha prý i horor! JO to určitě. palec dolu Pěkně jsem se nudila celej film Sleduju filmy každý den a tohle mě fakt dostalo. Hrůza,děs. ()

lineker

Obecně mne pomalé tempo u filmu vůbec nevadí spíše naopak, ale to pomalé tempo by v divákovi něco evokovat na něco ho připravovat. U The Boy jsem pociťoval pouze čím dál větší averzi k tomu malému hajzlikovi. Přesně ten typ děcka na zabití. Antisocialní fakan od kterého se můžete dočkat pouze toho nejhoršího. A k tomu i nakonec dojde. ()

Martin29 odpad!

S hororem to nemá moc společného. Je to o klukovi co s otcem mají hotel.Nechodí do školy, nemá žádné kamarády a jen se musí starat o hotel,jeho otec to vše jen inkasuje a zařizuje klienty. Tak mu z toho časem hrábne a to je vše. Jedna velká nuda navíc kluk je sympatický asi jak rakovina takže v jedné scéně kdy ho mlátí jsem si přál, aby ho konečně sejmuli což se bohužel nestane. ()