Snuffet

Režie:

Scénář:

Kamera:

Dustin Mills

Snuffet je found footage „snuff film" s psychotickou zápletkou. Všechny oběti jsou loutky. Představte si svět, který je úplně stejný jako náš – až na jeden zásadní detail... loutky jsou skutečné a sdílejí svět s lidmi. Stejně jako v našem světě i zde existuje podsvětí. Loutkový rasismus, loutkové nenávistné trestné činy, loutkové otázky občanských práv a samozřejmě i loutkoví sérioví vrazi. Specifickými jsou lidští sérioví vrazi, kteří loví loutky. Příběh sleduje maniakův videodeník, jak se loví, mrzačí, trhají a znásilňují chudí nešťastní loutkoví Američané. Sledujte, jak křičí, krvácí a prosí o milost, zatímco je trýzní maskovaný psychopat. (noelcoward73)

Dellamorte

Skouknutí tohoto epického filmové útvaru, je spolehlivým spôsob pro zbavení se nemalého počtu svých mozgových buněk. Nečakaná nálož morbídnych nápadov s účinnou puppet vsuvkou, Puppets si totiž užili svoje torture (! ) v plné míře. Přidlouhá soulož ( woman / puppet ) odlehčila celkovej feel, no jedná se určitě o splash, který jistě poteší a dezorientuje 1 diváka z 1000. Filmový detox. ()