Deskofobie

všechny plakáty
Publicistický
Česko, 2012

BoPo

Aktuálne cez 13 000 odberateľov. Deskoherný videocast (v rámci ČR/SR) s najväčším dosahom. Máte chuť vidieť recenziu, videonávod, unboxing, alebo rozhovor s tvorcom hier, distribútorom, prekladateľom,...? Tak ste na správnom mieste. Navyše samozrejme dostanete aj informácie o hrách, ktoré sa chystajú, ktoré stoja za vyskúšanie, či ktorým sa naopak radšej vyhnúť. Za dobu existencie sa zloženie redaktorov Deskofobie obmenilo a obmieňa. Ústredná postava však zostáva stále tá istá a tou je Petr Čáslava. Moje dojmy z jeho prejavu sú tak 50 na 50. Má prehľad, nesnaží sa robiť diplomatické hodnotenia (keď je niečo prúser, tak je to prúser), vie poskytnúť zaujímavé kontexty (návrh, výroba, distribúcia, marketing,...). Na druhej strane jeho humor skĺzava do pubertálnej roviny a stále niekomu za niečo ďakuje (diváci Ranní kávy moc dobre vedia). Mám rád hlavne staršie videá, v ktorých boli pred kamerou dvaja, traja redaktori a navzájom hodnotili, preberali dojmy. A samozrejme najlepšie sú videá venované akémukoľvek zoznamu Top Ten. ()