This Ain't Conan the Barbarian XXX

Pornografický / Fantasy
USA, 2011, 80 min

kingik odpad!

Conan je z pohledu Stuarta Canterburyho nadržená hora svalů klátící jednu spoře oděnou ženštinu za druhou. Ale ano, proč ne, ale chybí to zásadní - natočit to alespoň trochu kvalitně, smysluplně a sexy. Ve filmu prakticky nic nedává ani ten nejmenší smysl. Skáče se z jedné blbé sex scény do ještě blbější druhé, přičemž rohožka u dveří má větší sexappeal, než jakákoliv sex scéna se sebrankou nezajímavých pornoherců účinkující v téhle idiotské blbosti. Z hlediska parodické roviny jsem nenašel jedinou scénu, u které by se dalo pobavit. Samozřejmě, že pornoherci neumějí dobře hrát, ale oni dokonce i nevzrušivě šukají. Slabá technická kvalita filmu má za následek laciný vizuál, který film posílá do sraček. Carterberymu ještě zřejmě nikdo neřekl, že neumí vůbec točit porno-parodie, a to je na ně specialista a má jich na svém kontě pěknou řádku. Výsledné péčko má svojí podřadnou kvalitou potíže vůbec obstát mezi primitivním odpadem, kam po zásluze spadá. Absolutně zde není nic, co bych pochválil. Od Canterburyho jsem sice zvyklý, že dokáže být hodně nešikovný v hlubokém přesvědčení, že je sexy a vtipný, ale tentokrát si počínal hodně neschopně. Pokud jde o porno parodie filmových trháků, je to nezmar a řekl bych, že to z tvůrčího hlediska už nemůže být po tomto nepodarku horší. Je však umění točit tvrdou erotiku a být tak asexuální a navrch i nesmyslný. 0% ()