To Live and Fuck in LA

Pornografický
USA, 2013, 121 min

kingik

Sex v pěkném městě, které je synonymem filmu, hokeje a baseballu. Nevím, zda jsou Jessica Jaymes a Kirsten Price fanynkami L.A.Kings nebo Dodgers, ale celé sportovní týmy by jistě ošukaly zdatně. Tentokrát jim však bude muset stačit sexovat jen s podsvětím, případně se zkorumpovanými vyšetřovateli. Jedná se o péčko s dějem, které je prokládáno sexuálními scénami, které vypadají dobře zvládnuté. Na filmu je vůbec znát profesionální přístup, kdy se nějakým způsobem zapracovalo na výpravě, která je na xxx film více než dobrá. Casting si dal záležet na atraktivních herečkách, které mají stylové outfity. Samozřejmě příběh je zcela vedlejší a je to asi to poslední, co diváka na péčku zajímá. Kirsten Price v roli policejní vyšetřovatelky se tedy zbytečně snaží o nějaký herecký výkon, ale k dobru jí lze přičíst fuckt, že nechat se od ní zatýkat, nemusí být až tak nepříjemné. Na filmu se mně líbilo, že mnohdy opěvované město vypadá v zákoutích i dost špinavě a nevábně. V jiných žánrech si dávají tvůrci záležet, aby výběr lokací byl pro oko diváka co možná nejatraktivnější, ale tady je tomu spíše naopak. Sex probíhá na nejrůznějších místech, mezi nimiž nechybí zanedbané podzemní prostory, které tedy pro sexuální radovánky nejsou nijak lákavé. Nechybělo mnoho a tvůrcům se podařilo vytvořit až jakýsi depkoidní náhled na město Andělů. Podstatné a na prvním místě však byly hardcore scény, které jsou zdatně odvedeny profesionálními herečkami a herci, kteří se nijak nemažou s počtem sexuálních partnerů před kamerou. A i když je na jejich kontě bezpočet sexy scén, opět jedou na maximum. Tedy nelze dost dobře odhadnout, jak dalece si ten sex užívají, ale na kameře se to vyjímá dobře. A když je s výsledkem spokojený režisér, měl by být i divák. Takže žít a šukat v L.A., platí v tomto případě na 70%, což je i moje výsledné hodnocení. ()