Patológ Mortimer Clark nevie, kde mu hlava stojí. Na stole má ďalšie zohavené dievčenské telo so stopami po nejakej veľkej psovitej šelme. Podobne ako predošlé prípady, aj táto vražda sa odohrala za splnu, čo evokuje iracionálne podozrenie na vlkolaka.
Bezstarostná tínedžerka Lauren Redd (Stephanie Hullar) by veľmi rada strávila víkend s kamarátkou na jednej plánovanej párty. Rodičia jej však vybrali úplne iný program, poslali ju k babke, aby jej robila spoločnosť. Keď zaklope na dvere, otvorí jej Albert, mladík, ktorý sa o ňu stará. Z neškodného "prihriateho" opatrovateľa sa však vykľuje chladnokrvný psychopat a život dievčaťa sa razom ocitá v stave najvyššieho ohrozenia. Keď sa už zdá, že je Lauren v pasci, dochádza k nečakanému zvratu... (beso74)

ricci.s odpad!

99% rozpočtu tohto zázraku bolo najskôr využitých na záverečnú vlkolačiu "megapremenu", z ktorej radšej neukázali ani 10%. Keď na to tvorcovia nemajú talent ani prostriedky, nech to nevydávajú na svetlo. U mňa toxické! ()

beso74

Totálna amaterština, ktorá je ako celok takmer nepozerateľná. Situáciu ako tak zachraňuje Stephanie Hullar v úlohe Lauren Redd a takmer nečakaný dejový zvrat. Zvyšok? Tak ten vyvoláva akurát tak reflex dávenia. ()