Harry Griswold byl obyčejný newyorský polda, člověk, co svou práci dělal poctivě a rád a neměl žádné velké problémy. Až do chvíle, kdy udělal osudovou chybu – šel do divadla. A to ne ledajakého, ale tradičního japonského divadla Kabuki. V něm shodou okolností došlo k brutálnímu masakru, během kterého se do Griswoldova těla dostal duch velkého Kabuki mistra. Od té chvíle se s detektivem začaly dít velké věci. Zpočátku svou proměnu v superhrdinu bojujícího vražednými hůlkami odmítal, ale nakonec nastoupil do učení k mistrově vnučce a postupně přijal své nové já. Stal se z něj seržant Kabukiman, N.Y.P.D. (Řitka video)

drankeryth

Toto je dalsi uleteny film od Tromy co som videl. Je to taky priemer. Humoru tam aj mohlo byt viac a film je aj docela dost dlhy, v ktorom zas toho moc neni. Skoda, ze tam nevlozili viac takych od veci kuskov ako je napriklad naporcovanie ludi do susi, alebo ten trapny klaun bol tiez dost zabavny. U mna od Tromy najviac boduje Toxic Avenger, kde sa aj mihol tento Kabukiman magor:) ()

helraiser

bohužel už to není tak zábavné a ujeté jako Toxický mstitel, ale i tak to má svou porci šílenosti která překračuje mez uměrnosti. Bohužel tentokrát jen průměr i když to mělo opravdu veliký potenciál. ()

merlinovic

Některé scénky jako bitka v parku, klaun a suši z prostituky, ... rozhodně nezklamaly. Nicméně v druhé polovině filmu už chybí zajímavé vyvraždovačky a poslední záporňák je taky slabota. Na TROMU málo koz a vnitřností. Viděl jsem jenom 104 min verzi a jestli někdo máte Director's cut: 154 min rád bych věděl o co sem byl ochuzen ;) ()

Blazkowicz

Na Tromu teda dost slabé. Dobrých scén aby člověk pohledal. Většina filmu je jen kecání o ničem a navíc je to zbytečně dlouhé. Klidně bych stopáž i o půl hodiny zkrátil, protože tam fakt chybí vtipné ujetosti a tím pádem je to velká nuda. 2-* ()