Luxus na talíři

(pořad)

Česky, ale dokonale. Kuchařská show, ve které Robert Mikluš předvádí klasické české recepty, ale v moderním pojetí a z prvotřídních surovin. Záštitu nad pořadem převzal Pražský kulinářský institut (Roman Vaněk a Zdeněk Marcín). (Stream.cz)

Cooller

Jak říká Pohlreich správný kuchař má rondon a vaří z kvalitních surovin a halvně vývar z masa žádný bujón :D někdo to bere vážně ale Mikluš to vzal skutečně doslovně... neskutečná sranda určitě doporučuji :D ubírám 1* za to že to nevaří přímo Mikluš ale někdo uplně jiný a nedávají si ani moc práci s tim to lépe zastírat všiml jsem si toho už v prvním dilu a následně v dalších potvrdil ale jinak je to "skutečně česky ale dokonale" x) ()

Zagi20

Kam se hrabou Pohlreich, Láďa Hruška či Roman Vaněk. Tohle je budoucnost české gastronomie!!! Uši slona Afrického plněné velbloudím vejcem uzeným na pilinách empírového stolku, s omáčkou z mléka čerstvě podojeného osla a granátových jablek naložených v Karibském rumu pomocí vakuové pumpy, podávané s plátkem italské bagety. A nakonec, za stálého míchání, vlejem do hajzlu. Tohle nikdy nikdo vařit nebude, ale je prdel to sledovat. 4 hvězdy z čisté recese. ()

crackonosh

Prvotřídní vaření se dá provozovat, i když vypadáte jako laciný východoněmecký pornoherec, kterého by každý tipoval výhradně na osmažené pedofilní prsty kapitána Iglo (jež znají děti na celém světě). Španělský ptáček se smrži za mě na jedničku — jen mi tam chybí ty plátky 22karátového zlata z minula. Ale co, člověk nemůže mít všechno. Krásný a dojemně podvratný počin, který jsem sledoval opakovaně a se stále větším zalíbením. ()

Tom_Lachtan

Každé holywoodské studio se dneska snaží vytvořit velkou filmovou frančízu, kde jsou mnohé filmy propojené ve stylu avengers a MARVEL je taky jediný, komu se to zatím adekvátně daří. Až do teď! Stream totiž začal páchat svůj vlastní filmovesmír, kde si dělá nepokrytě neskutečnou prdel ze všech kulinářských pořadů, které se za těch x let na cz tv dostali. A tohle je jednoznačně nejlepší tom, že parodičnost je tu dotažená do dokonalosti, ať už nádherně bizarním snobstvím, nebo úchylným knírkem Roberta Mikluše, díky kterému skoro vypadá jako polský řidič nákladního kombajnu, co se volném čase baví pořizováním pedofilní pornografie a pojídá psy... Oh, počkat! ()

packa

První díl je za jasných pět hvězdiček! Už jen kvůli tomu, jak tvůrci dokázali zvednout mandle stovkám a stovkám diváků, kteří nechápou termíny jako parodie, nadsázka, satira. Ostatně mrkněte sami do diskuze pod videem, to jsou žvásty, co? :-D ()