Na škole Vinca Lombardiho klesá morálka, preto je povolaná nová riaditeľka.
Riff Randall (P. J. Soles) je najväčšou fanúšičkou skupiny RAMONES a napísala pre nich jednu pieseň (Rock 'n' Roll High School). Čaká tri dni na lístky na koncert, aby jej ich nakoniec riaditeľka vzala. Aj tak sa jej podarí na koncert dostať a stretnúť kapelu a odovzdať im ju. Riaditeľka nechce pripustiť ďalší pokles morálky, zakáže a zničí všetky nosiče s RAMONES, na čo vznikne v škole výbuch anarchie, morálne aj fyzicky podporovanej skupinou RAMONES. (Z0oMb3E)

Ramone11

Vtipny namet filmu, P.J.Soles je k sezrani a Ramones jsou moje zivotni laska... nemuzu jinak:) Ovsem pro spoustu lidi co "rakenrolova" hudba nic moc nerika, tak to nebude zrovna to prave orechove. Ja se ovsem naramne bavil a vrnel blahem:) GABBA GABBA HEY! ()

TheRay97

Pár dní zpátky jsem narazila na skupinu Ramones a teď si je pouštím každý den. Když jsem zjistila, že se s nimi natočil film, hnedka jsem se na něj podívala a získala další nádech nostalgie. Punk rock je svým způsobem úžasný, přesto jednoduchý a přeju si, abych mohla chodit na střední jako je tato. V dnešní době to je úplně o něčem jiném a mrzí mě, že se starší hudbou se mezi studenty neprorazí. Rock 'n' Roll High School je pravý opak a přestože se může zdát jako průměrný snímek, má v sobě něco víc a to něco by se dnes těžko hledalo. Když se díváte na tváře těchto obyčejných lidí, předávají klid a nadšení. Pohladí u srdce, pobaví a prolíná se diskografií legendární skupiny Ramones! ()