Sarah Millican: Thoroughly Modern Millican

Scénář:

Sarah Millican

Sarah Millican

Patw

Thoroughly Modern Sarah Millican. Sledovat stand upy Sarah Millican je jako sledovat člověka, co stále roste a dospívá, i taková je její show a druhý záznam ukazuje, že se Sarah našla ve formě svého stand upu, který naprosto skvěle funguje a baví každou minutou i při několikátém opakovaném shlédnutí. Její stand upy mě baví i když na ně koukám stále dokola a znám pomalu nazpaměť. ()

warrenur

Sarah velkoryso na svojom youtube kanali zadarmo ponuka dalsi svoj kompletny special vo vynikajucej kvalite. To hovori o tom, ako rada ma svoje publikum (pet/flower). Fajnovy otvarak a i rastuca kopka muzskeho oblecenia na chodbe v panelaku pred susedkinym bytom, nastroje na cvicenie, "I had a pie every day", opat vynikajuca interakcia s publikom, ked sa pyta na "znaky" lasky, "where are you, you money-grubbing whore?" :D zabila, draplava pata partnera, nahradne nohavice - sweaty ass crack, perfektne porovnanie sexu v lietadle proti "dlhemu sraniu" v lietadle s radou za dverami....nadhera :) "the baby making hole" z knizky,..childproof- ooh, splash do jazierka s trblietkami :D, sexy okuliare v spalni, please,sir, can I have some more of cock" Jesus ;D, "I've shaved everything, don't waste it"...co clovek pouzije, ked mu dojde "hajzlak", zabitie jelena, "you should never mess with mother nature", platenie uctu za kurenie pre rodicov, smrte domacich milacikov, "cracling powder" bol tiez sranda, aj s moznostami jeho dalsieho vyuzitia :), "The trailers have started". Vzdy mila opat s poriadnym sexualnym a obcas oplzlym nabojom. Zeriem ju. :) ()