Jonathan Ecks (Antonio Banderas) je bývalý špičkový agent, který opustil řady FBI, když jeho manželka zahynula při explozi. Od té doby pustne a jeho život ztrácí smysl. Od bývalého šéfa Julia Martina se však jednoho dne dozví, že jeho žena není mrtvá: má novou identitu a žije ve Vancouveru jako manželka bohatého a vlivného Roberta Ganta. Ten vyvinul miniaturní zařízení, které se dá oběti vpravit do těla, aby ji v potřebném okamžiku zlikvidovalo. Ecks se vrací do akce. Jeho úkol je jasný: zlikvidovat Ganta a zjistit, co se stalo s jeho manželstvím. Na to se však musí spojit s agentkou s přezdívkou Sever (Lucy Liu) z DIA (Department Intelligence Agency), která byla dlouhá léta jeho nenáviděnou protivnicí a konkurentkou. Také Sever patří ve svém oboru ke špičce. A také ona v srdci skrývá bolestné trauma: kdysi přišla o dítě. Dávní nepřátelé na život a na smrt se bok po boku vydávají do vražedně nebezpečné akce, aby našli svou minulost. (oficiální text distributora)

Milda4444

Tak tohle si za rámeček Lucy Liu a Antonio Banderas dát nemůžou, ten film je totiž těžkej průser. Všechno je tu špatně.... ()

pCCb

Ten film se měl jmenovat Netrefitelná Lucy Liu :-) A navíc měla něco proti vagónům. Zkrátka film, u kterého mě pobavili jen zdejší komentáře. Jinak to nemělo hlavu a patu. ()

Rathe

Role Antonia Banderase mi vůbec nevyhovovala. Ale Lucy Liu a její pohyby - naprosto úžasné. Akční scény se mi docela líbily, ale na příběhu se to docela zadrhlo. K tomu nebyl nijak originální. ()

MattK759

Nesmyslý "b" film, člověk si myslí, že Antonio Banderas a Lucy Liu zaručí dívatelný film, ale tady to rozhodně neplatí. ()