Sister Hell

Pre pôvabnú mníšku je najväčším snom odchod z jej prísnej rehole. Chce sa stať ženou svojich snov a užívať si spoločnosť mužov. Svoje nedostatky plánuje vyriešiť plastickou operáciou. Keď sa jej konečne podarí odísť, začína pre ňu cesta do náručia samotného Diabla. (Marceloo)

Marceloo

Pre pôvabnú mníšku je najväčším snom odchod z jej prísnej rehole. Chce sa stať ženou svojich snov a užívať si spoločnosť mužov. Svoje nedostatky plánuje vyriešiť plastickou operáciou. Keď sa jej konečne podarí odísť, začína pre ňu cesta do náručia samotného Diabla. - Pán režisér má naozaj velmi pôsobivé a dosť zvrátené fantázie, čo je zjavné už z názvu jeho predchádzajúceho hororu Angst, Piss & Drid. V jeho ďalšom projekte sa rozhodol zamerať na sexuálne túžby mladej mníšky, ktoré spracoval naozaj zaujímavo. Zobrazenie duchovného rozkladu osobnosti sa mi páčilo, rovnako ako aj záver a pôsobivá a nepríjemná hudba skomponovaná pomocou rôznych nástrojov nepríjemných pre sluch. Sister Hell odporúčam, aj keď tvorcovia nevyužili ani zďaleka všetko, čo sa u tejto témy ponúka. Taktiež som zvedavý na to, s akou ďalšou zvláštnosťou príde pán Fredrik Hana v budúcnosti a určite si ju rád pozriem. ()

SOLOM.

Johanna Knudsen Rostad je po ksichtu celkem pěkná kobra, tak se ani nedivím, že nechtěla nadosmrti prdět do hader jeptišek. Nicméně silikonové kozy nemusím, dávám přednost přírodním…Příběhově tento krátkometrážní kousek nic moc, mělo to ale zajímavé ozvučení, hudební podtext i některé efekty. Navíc ta jeptiška v brnění a její zkažené zuby (nebo to byly, jakože rovnátka…) mi naháněla husinu už jen svým ksichtem. ()