The Velvet Trap

Fakt od desíti k pěti to jde s blond Julií (Jamie Karson). Maká v takovým nočním bistru pro řidiče, kteří jí docela mají rádi a mlsně okukují její pěknou figuru. Slizký kuchař Joe ji osahává během směny a když ona musí v noci k telefonu, protože ji volá majitel Brad (Alan Jeffory), vleze k ní do pokoje a znásilní ji. Julie pak změní názor a odjede s Bradem na víkend do Las Vegas, kam ji zval a ona nechtěla. Vegas je fajn, vyspí se spolu, ale ráno je u zrcadla jen vzkaz: „Sorry, Honey, tohle by nám nefungovalo. Určitě budeš mít příště víc štěstí. Brad.“ No druhý den moc štěstí není, když hledá práci, zkouší ji zase jeden chlap znásilnit a ona ho zabije těžítkem. Za snubní prstýnek jí zastavárník nabídne směšných 5 amerických dolarů a hodinky nechce ani zadarmo. Ukecá ho na 7,5 a odejde. Při čekání na autobus do L.A. ji nějaký týpek ukradne kabelku a jeho společník (což ona neví) jí nabídne stop do L.A. Jenže „po cestě“ ji odveze do bordelu. Hned první olezlý zákazník, když se s ním pere, na ní nahoře exne. Prostě den blbec. Julie ve zmatku v noci uteče, ale co bude dál, co ji ještě čeká? (Peabody)