Něvskij - Něvskij. Čužoj sredi čužich (2018) (série)
Hrají
Anton Vasiljev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Slovo pacana (2023) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Dmitrij Palamarčuk
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Gulněv
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Kapustinskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Gorškov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Sajutalin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Anton Syčjov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Anastasija Zabirova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Starkov
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Michajlov
Rusko
Alexandr Razbaš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Aravuškin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Titkov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Filčenkov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Volkov
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Fjodorov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ladoga (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kristina Bekanova
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Leonid Paranin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Jevsjukov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)