Sam Decker (Dolph Lundgren) své ideály dávno ztratil a svůj poslední den na bojišti státního školství tráví dozorem nad těmi největšími výtržníky, kteří za trest zůstali po škole. Školní budova se má ale brzy stát bojištěm skutečným. Dobře organizovaná skupina zabijáků vyzbrojená zbraněmi a výbušninami vtrhne do školy v domnění, že je prázdná, a hodlá si v ní udělat základnu pro svou pečlivě naplánovanou loupež. (oficiální text distributora)

elduss odpad!

Tak na tenhle film je abeceda krátká. Ze začátku to alespoň vypadalo, že to bude tak blbý až to bude vtipný. Žel nakonec to bylo jen blbý. ()

ogy86

Člověk by podle názvu a Lundgrena v hlavní roli čekal nějakou řežbu a pořádné krveprolití. Místo toho se však film zvrhl v komedii, i když to záměrem tvůrců evidentně nebylo :-D No, mám trošku problém film ohodnotit, protože jako akční drama (kterým zřejmě podle autorů má být) by zcela propadl, na druhou stranu jsem se občas s chutí zasmál, takže do odpadu v mých očích také nepatří ()

goodridge

Lundgren je moj oblubeny Bckovy herec. ale tento film nie je Bckovy ale skor by som povedal ze je to take lepsie Dcko. proste hnus! ()

Johny44 odpad!

Tisíce vystřílených nábojů ze škorpionů,většinou ze tří,až pěti metrů...počet mrtvých..jeden středoškolský student(odhadem asi 25 let) a to ještě dokáže z rozstříleným břichem na padrť utíkat chodbou a nepřítele zapíchnout šroubovákem :)) Mezitím vším tam pobíhá Dolphík a v mezičase si vyrábí podivné obranné štíty,aby zachytával dávky ze samopalu. Za takovou obranu by se nestyděl ani Jan Žižka a jeho vozová hradba! Proti vysoce profesionálním lupičům,kteří nejvíce připomínají chovance Bohnického ústavu,tedy stojí přestárlí středoškoláci a poměrně jednoduše likvidují pomocí šípů a oštěpů protivníky. S nimi bojuje jeden statný vozíčkář,který zdatně dokáže uhýbat dávkám ze samopalů a navíc v pohodě ujede motorce s jedním banditou. A divák si celý film jen říká,tolik přátel Matěje Stropnického na jednom místě?(Ani jeden z nich asi spolu s Matějem ze zásady nenosí mobil,kterým by hned na začátku filmu zavolal pomoc..) ()

Martin29

Tohle se dá brát od začátku jako nechtěná komedie. Korunu tomu nasazuje jeden kluk na vozíčku, který je rychlejší než padouch na motorce :-) ()

maro0902 odpad!

boha dolph ty hymen obecný...ten človek mi pripadá ako stuhnutý..ani hrať nevie no ništ nevie to švedske hovado ()

pido73

Akčné C Nemuselo to byt až take zle keby ze vymenili hercov občas aj niečo trafili pri tolkej strelbe. Ešteže existujú komerčné tv ktoré ponúkajú takéto diela..... ()