Madre De Dios

• Kanada Mother of God
Krátkometrážní / Horor
Kanada, 2015, 7 min

Žena sa prebudí uprostred neznámej pivnice v prítomnosti dvoch mexických šamanov. Tí s ňou majú diabolské plány a chcú vďaka nej dosiahnuť zrodenie démona, ktorého uctievajú. (Marceloo)

Marceloo

Žena sa prebudí uprostred neznámej pivnice v prítomnosti dvoch mexických šamanov. Tí s ňou majú diabolské plány a chcú vďaka nej dosiahnuť zrodenie démona, ktorého uctievajú. - Kto nepozná kanadské štúdio LuchaGore Production, ktoré sa zameriava na mexické underground legendy, nech si tento názov niekam zapíše a sleduje ich projekty, pretože podla mňa ide o jeden z najperspektívnejších nezávislých hororových tímov, ktorý sa pomaly, ale isto, dostáva stále vyššie. V tomto krátkometrážnom horore ich hlavná režisérka Gigi Saul Guerrero za pomoci dosť schopných hercov rozpúta peklo na zemi za účelom zrodenia démona. Je to brutálne, špinavé, nechutné a pre diváka bolestivé, ale také je jednoducho Mehico. Hororov s rôznymi El Cucuy de México nie je vela, takže tomuto dávam velmi vysoké hodnotenie a určite sa k tomu ešte niekedy vrátim, rovnako ako budem s nadšením očakávať nové projekty tohto štúdia. + herec z Grave Encounters a Fear the Walking Dead + herečka z American Mary, The Editor a ABCs of Death 2 + herečka z Fear the Walking Dead ()