Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

noriaki

V době kdy už se Steven Seagal vydal na dlouhou cestu suterénem filmového průmyslu, tak se náhodně přifařil i k téhle slušné policejní kriminálce. Režise se ujal Andrzej Bartowiak; kameraman u několika ceněných klasik. Očividně byl pilným studentem, takže během své kariéry pochytil dost na to, aby jeho film držel pohromadě, a nabídl i jakýsi přesah. Některé scény jsou laděny téměř do komedie, jiné mají skoro thrillerovou atmosféru. Seagal zapomněl na svou image nadpozemského machra, a dovolil, aby ho scénář představil i z té lidštější stránky. Dojmu to bez debat prospělo. ()

Anderton

Podľa mňa najlepšia a najzábavnejšia seagalovka. Najlepšia asi preto, že som videl s ním maximálne 5 filmov a tá zábavnosť je skôr nechcená, Dmx_ova sebaprezentácia je vážne k smiechu. No a najväčším prekvapením je režisérov solídny cit pre atmosféru a akciu, pretože inak ho považujem za režisérskeho zločinca ešte väčšieho kalibru, akým je Brat Rattner. ()

Wacoslav1

Nerad používám jedno slovo v komentáři tak často, ale tady si nemůžu pomoct. Tenhle film je prostě cool. Seagal je v něm cool, úvodní akční scéna je cool i ty rapující hvězdy jsou překvapivě cool a scéna z nákupem auta je úplně nejvíc cool. No a Wacoslav1 byl pěknej vůl když tento poslední opravdu téměř po všech stránkách vydařený Seagalův epos ocenil jen 3* Tohle je film dokonale napsanej mistrovi taktiky na tělo, ale nejenom jemu. Občas mi ta převaha drsných nigga gangsta ve filmech vadí, ale ne tehdy pokud mají solidně napsaný dialogy dokážou i pobavit a nepůsobí samoúčelně a trapně a to je přesně příklad tohohle filmu. Poté co Seagal v úvodní bombastické scéně na mostě velkolepě zachrání víceprezidenta se nedočká žádného vděku ba naopak je převelen na zapadlou stanici až po krk do svinstva, tam se ani neohřeje a degradují ho na dopraváka přesto se pustí na stopu něčeho velkého a ve spolupráci z nečekaným tajemným komplicem odhalí rozsáhlé zapojení policajtů do drogových kšeftů. Film má na rozdíl od jiných Seagalovek i kompetentní scénář a tak snad zamrzí jenom to, že už to není až tak úplně film který stojí a padá se Stevenem jako v dobách jeho největší slávy, ale i tak si ty poctivý 4* zaslouží.75% ()

Apophis

Tak tento film mě velice zklamal. Po čtveřici filmů Těžko ho zabít, Aljaška v plamenech, Glimmer Man a Tajný agent Jack T. jsem si pozměnil názor na Stevena Seagala. Bohužel, jak vidím, tento záchvat kvality ho poněkud opustil... Lovec policajtů sice není úplně nekvalitní film (rozumějte, na "lodní kuchaře" ovládající kung-fu tedy nemá...), ale zase kvalitní také ROZHODNĚ není. Zápletka je podle mého již trochu moc překombinovaná (na úkor věrohodnosti), režie (Andrzej Bartkowiak) také není zrovna nejjistější, hudba se také podle mého nevybrala šťastně... !!!ALE POZOR!!! Je tu jedna změna! Steven Seagal byl DOKONCE NĚKOLIKRÁT UHOZEN AŽ SPADL NA ZEM!!!!!!! To jsem snad ještě neviděl! Ale když už jsme u herců, tak proti Stevenu Seagalovi po herecké stránce nic nemám. Podal průměrný výkon. Tom Arnold byl pro mě zklamáním... Ne, že by hrál špatně, spíše jeho postava. Když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně na to, jak příšerně byla jeho role napsaná nehrál špatně. Ale nic proti, ale jeho závěrečný výstup (před titulky) by se podle mého hodil spíše do jiného filmu... DMX byl pro mě zase příjemným překvapením (rozuměj, na tento film...). Zhodnotím-li to všechno, 2* na tento film přesně sedí.... ()

Xmilden

Poslední zdařilá Seagalovka. Steven se hodil do formičky a směle vykročil tímto filmem do nového tisíciletí i se všemi neduhy v podobě toho že se obklopil klipařem, rapery, Černochy a Hispánci. Lovec policajtů funguje kvůli humoru, kterého je občas na akční film až tolik, že se to nedá brát ani moc vážně, když někdo umře. Steven se předvádí už od začátku, kdy zápasí se židlí. Nakonec prohlásí že má šťastnej ksicht a tím pro něj terapie prakticky končí. 60% ()

• Drag-On, ktorý hraje postavu Shaun Rollins, je v skutočnosti raper, ktorý patrí do skupiny Ruff Ryders. Do tej skupiny patrí aj raper DMX. (Seag)
  • Když Orin Boyd (Steven Seagal) řídí ve městě dopravu, hraje při tom skladba „I Got You (I Feel Good)“ od amerického funkového zpěváka Jamese Browna, která byla vydána v roce 1965. (rublik05)
  • V jednej scéne prednesie Michael Jai White vetu "Najväčší trik, ktorý kedy diabol predviedol, bolo presvedčiť ľudí, že neexistuje." Replika zaznela vo filme Obvyklí podozriví (1995) a dnes je už kultová. (HUMOOOO)