The Ultimate Fighter Latin America 3 Finale: dos Anjos vs. Ferguson

(pořad)
  • USA UFC Fight Night 98: dos Anjos vs. Ferguson (více)
všechny plakáty
Sportovní
USA / Mexiko, 2016

malylada

Tak konečně sázkařsky zadařeno a kdybych mel koule, mohlo více :), snad ta pauza nastartuje serky. Hlavní zápas perfektní, klobouk dolů před Tonym, jeho rychlostí, fyzičkou a sebevědomím. Od druhého kola naprosto dominoval a docela se divím, že to viděli rozhodčí pouze o kolo. Lowkicky totálně RDA zpomalily a byl jsem překvapen, že neměl plán B, neboť cestu přes takedowny jsem viděl jako jeho možnost k vítězství. Nyní by měl titulák Tony dostat před Khabibem. Nyní porazil výše postaveného borce, než teoreticky může Khabib na 205 a navíc to má bez pauz. Khabib má plnou hubu keců a nevím proč by měl být upřednostněn. Skvěle připraven byl Sanchez, jak dlouho ne. Docela mu i pomohla, že polský bojovník nebyl nejspíš úplně připraven na nadmořskou výšku a pěkně ho přejel. Diegovi jsem to přál a jen lituji, že jsem ho nakonec nedal na tiket. A to samé Dariush, který to nabodoval a kontroloval pro sebe, Rashid přes kopírák jako Held se nepopasoval s aklimatizací. Lamas mi,vydělal a je to zadostiučinění, že Oliveira triskně nedal váhu o devět liber. V zápase to bylo docela znát a subnutím to dopadlo nejlépe, jak mohlo. Velké zadostiučinění. Za zmínku určitě v předzápasech stojí Soto, kterému jsem jako outsiderovi věřil a předvedl neskutečnou submisi. Klobouk dolů, vzít zápas v takových podmínkách na poslední chvíli se soupeřem, který měl slibnou sérku. Parádní byl i zápas Brionese s de Andradem, neskutečná přestřelka a nakonec parádní spining ukončení, wou. Za mě zápas večera. ()