Cheryl dostane od tajemného muže lístky na film do nově opraveného gotického kina a vezme s sebou kámošku Kathy. Z diváků se tam ale postupně stávají vraždící monstra. (Netflix)

Korbitch

Dobrá komedie :-) banda blbců se nechá nalákat do kina, v jehož útrobách se během představení začnou měnit lidi v démony. Mňo, námět nezní špatně, ovšem celkový výsledek stojí za prdek. Spíše komické pojetí tomu nepřidá, ani ala hrdina, který si ve finále nacvaká cheaty z GTA a spadne mu skrz strop vrtulník :-D paráda. ()

Falcor

Jedna hvězda za "hardgore" atmosféru jak po nechutně vizuální tak po hutně hudební stránce, druhá hvězda za vzpomínku na italskou klasiku pirátských béček se simultánním jedno "dabingem" z doby komančů, třetí hvězda rovněž za vzpomínku na italskou klasiku pirátských béček se simultánním jedno "dabingem" z doby komančů a čtvrtou si to zaslouží opět jen za vzpomínku na italskou klasiku pirátských béček se simultánním jedno "dabingem" z doby komančů....víc nic. ()

RelaxMan

Čas od času se najde film, při kterém musím přivřít obě oči při celkovém hodnocení a to je právě tento případ. Jsem nostalgický typ a tohle je jeden z hororů mého dětsví, tudíž nemohu hodnotit jinak. Je zde kombinace originálního nápadu, dobrých triků a povedených masek ( na rok 1985 ! ) a skvělého soundtracku. Dialogy jsou špatné a logiku to místy nemá vůbec, ale je to prostě kultovní záležitost. ()

korbitch22

Začátek našeho festivalu Otrlého Diváka part 4 začal odlehčeněji,než sme doufali.Psychotické nadhodnocení zdejších hororových fanatiků už jaksi nebudu brát v potaz,protože rozdíl mezi fanouškem a fanatikem,je v tomto žánru téměř k nerozeznání.Film začíná dobře,slušná hudba i atmoška,dvě roštěnky jako základ,hláškující negr,dva urostlý hošaní atd.Bohužel horor se nekoná a já musel 88 minut přetrpět jakou si gore komedii,plnou nechutností,děsné hudby a debilních dialogů.Žádná atmosféra a naších znechucených tvářích se občas vyloudil úsměv,protože u některých scén sme se slušně natlemili ( pochybuju že to byl tvůrčí záměr :-D ) 2** dávám za pěknou představitelku hlavní role,hláškujícího negra,kokain v plechovce vod coly a totální GTA what the fuck s helikoptérou :-DD Jinak jasné zklamání a trapný pokus Italů udělat atmošku Amerických slátanin podobného stylu.Potěšil konec,nečekal jsem tuhle záludnost :-) 30%. ()

Shit

Drsnej a zároveň vtipnej horůrek ala Evil Dead a nebo Braindead a s hodně netradiční svižnou hudbou, která některým scénám dodává skoro až kulervoucí status. Dokonce sem si při těch nádherných jatkách v závěru, kdy tam Geroge na motorce a s mečem všechny démony nádherně naseká jako sekanou vzpoměl na legendární scénu se sekečkou z Braindeadu, kterou považuju za nejlepší krvavej masakr celý kinematografie a tohle se tomu mírně přibližuje. A nelze samozřejmě taky nezmínit ty nádherný brutální až nechutný triky při zabijení a stříkání hnisu kam se dá. Budu asi muset skouknout i druhej díl, jinak to asi nepůjde ()

• Lamberto Bava označil tento film za svůj nejoblíbenější. (Chatterer)
  • Film bol zakázaný v Západnom Nemecku a na Islande. (Paldiny)
  • Natáčelo se také v klubu Goya v Berlíně. (Chatterer)