Cheryl dostane od tajemného muže lístky na film do nově opraveného gotického kina a vezme s sebou kámošku Kathy. Z diváků se tam ale postupně stávají vraždící monstra. (Netflix)

YURAyura

Tak si konecne muzu udelat carku za to, ze jsem tento kus konecne videl. Sice v jeho prubehu tak nejak prislo, ze uz jsem ho nekdy nekde videl, ale mozna to nebylo zadne Dajavu, ale jenom plagiatorstvi nasledovniku. Takze jelikz vas to videla v dobe, kdy ja me se o videu ani nezdalo, zhodnotme to jako ve skole podle pro me dulezitych kriterii : scenar: 4, herecke vykony: 4, napaditost: 3, humor: 4 - i kdyz tady jsem se prave musel smat nad urovni ostatniho, takze se to docela vyvazuje ;]], nechutnosti: 1, klise: 3, konec: 2. Tak a ted zalezi na panu uciteli jak se vyspi, aby toto zprumeroval - u me to nakonec vychzi na hodne horsi dvojku - v pristim pololeti se budes muset vic snazit! ;]] ()

Karamanlis

Poctivá talianska filmová mäsiarčina zo zlatého hororového obdobia 80. rokov s ktorou sa vďaka nekvalitným pirátskym videokazetám, na ktorých bol film nahratý častokrát len v originálnom jazyku či s jednohlasovým viac než pochybným dabingom mali možnosť dostať do kontaktu aj hororoví nadšenci v našich končinách. Pravda, ak patrili k tým šťastlivcom, ktorí mali prebytočných 20 litrov, v tej dobe nevyhnutných na zakúpenie dvojhlavového tuzexového videa alebo mali náhodou známeho vietnamského šmelinára... ()

SeBig

Jooo tak takovýhle filmy fakt můžu. Nehodnotím podle toho jak moc jsem se lekl nebo jaky byli efekty spíš na opak abych pravdu řekl lekačky moc nemusím a tohle lekačka nebyla i když to několikrát v pár záběrech vypadalo že se leknu tvurci ztoho nakonec lekavou scénu neudělaly ale nakonec jsem se teda fakt lekl ale nebudu tady řešit lekání :) ted k filmu miluju přesně tyhle typy filmu! Béčka, spousta krva, film naplněnou štávou akce a přehnanosti který proste běží celej film a žádné nudné pauzy a vysvětlování prostě to jede od minuty k minutě a tohle prostě jo! Nepochopil jsem to stim vrtulníkem a řikal jsem si že je to něco jako Braindead a Návrat oživlych mrtvol ale narozdíl od Braindead tohle bylo aspon od začátku dost dobrý a napínavý né prodloužený a nudný..a s návratem to srovnávám jen kvuli tomu že je to skoro to samý hlavne to spojuje tyto slova 80 léta, krev, monstra, vtipné scény to stačí! Vracím se ke scéně s vrtulníkem pak se to všechno nakonec vysvětlilo hlavně nakonci to bylo dobry :-D. Dokonce jsou tam nějaké scény vtipné proto to spojuji s Návratem Oživlých Mrtvol. A když jsem si řekl že je film přesně podle mího gusta musim tomu prostě dát ty čtyři! + chválím SOUNDTRACK excelentí skladby a výběr! ()

Goldbeater

Námět by to byl velmi zajímavý, ale realizace místy dost pokulhává. Šlo samozřejmě jen o spršku kvalitního gore a hudby, ale pár logických (možná až wtf) nedostatků nemůžu omluvit. Při vypnutí mozku se ale na Démony dá s klidem dívat a musim říct, že jsem se docela dobře bavil. Na některé scény budu ještě dlouho pomatovat (např. jak se démoni vynořují ze schodů, což je ostatně vyobrazeno i na plakátě k filmu), ale nějaké větší kvality tomuto italskému snímku přiznat opravdu nemohu. ()

JohnnyD

Dokonalý príklad kladov i záporov talianskych hororov zlatého obdobia 70tych a 80tych rokov: na jednej strane precízny vizuál s dôrazom na masky a gore, podmanivá hudba (metal sa tu výnimočne hodil) a atmosféra, na strane druhej hrozní herci s ešte horšími postsynchronami a neskutočne otrasný scenár plný debilných expozičných dialógov a s naivným príbehom. Bohužiaľ v Demoni prevažuje to druhé. Najlepšia scéna je aj tak nádherne dekadentná scéna, kedy pankáč zbiera pankáčke žiletkou kokaín z prsu, čo ju strašne rajcuje. Rocknroll! ()

• V kině můžeme také vidět plakát skupiny AC/DC. (Chatterer)
  • Michele Soavi se podílel na režii filmu. (Chatterer)