Nůžky, prosím!

Reality-TV
Česko, 2017, 40 min

Střih:

Karel Coma

Jeden z nejlepších českých kadeřníků, Tomáš Arsov, se vydává do nejrůznějších koutů České republiky, aby zjistil, jak jsou na tom jeho kolegové kadeřníci. Problémy řeší na místě a samozřejmě rázně. Těšte se na show plnou vlasových kreací, neúspěšných kadeřníků, ale i jejich návratů na výsluní. (TV Barrandov)

Vabr odpad!

Spatřil jsem čirou náhodou u babičky jednu epizodu, a bylo to dost! Kdyby to někoho zajímalo, byla to epizoda s vietnamským kadeřníkem Pavlem s kadeřnictvím v jedné vietnamské čtvrti. Tomáš Arsov se choval neuvěřitelně! Chodil si po vietnamské čtvrti, jako kdyby ji vlastnil, s tamějšími mluvil nanejvýš blahosklonně a promlouval k nim jak k hlupákům. Kdykoli mu nerozuměli, rozhodl se si hrát na de*ila a ještě si z nich na kameru utahoval, že neumí česky. Jeho jednání bylo natolik k neuvěření a nepochopení, že bych se ho nebál označit za rasistu, protože jeho chování obsahovalo nespočet rasistických rysů. To zesměšňování v průběhu epizody nabíralo až takových rozměrů, že bylo těžko pochopitelné, jak tohle mohlo jít vůbec do televize. I když ono to k podivení ve výsledku ani až tolik není, je to přeci Barrandov. Upřímně se ale divím chudáku Pavlovi, že rasistické, urážlivé, škodolibé a posměšné poznámky Tomáše Arsova dokázal snášet, já být na jeho místě, bych ho během pořadu kopl do koulí a jasně mu vzkázal, ať pakuje do p*dele, že se nenechám urážet. Konec epizody byla už taková třešnička na dortu, kdy Tomáš Arsov dětinsky zahodil svou placku někam do jezírka, čímž im*ecil zas pro jednou znečistil přírodu, s idiotským komentářem jemu podobným, že si nepřeje, aby jeho jméno bylo na nějakém podniku, s jehož chodem nesouhlasí. Fakt ko*ot. Takže po dokoukání této hrůzostrašné eskapády mi nezbývá než udělit zasloužený odpad!... Ale pobavil jsem nad touhle blbostí, nebudu lhát. Vyhodnocení: Tomáš Arsov na Barrandov sedí jako hrnec na prdel ()