Anna trpí tak ochromující agorafobií, že když se trojice zločinců vloupá do jejího domu, nemůže se přinutit k útěku. Ale to, co si útočníci neuvědomují, je, že agorafobie není její jediná psychóza. (hajdano)

DonBraso odpad!

Tohle byl horor?Ha ha.Já snad začnu brát nějaký matroš.Se vždycky divím,že nějaký seriál tu má nadílku odpadů a pak přijde americký shit,tedy shut in a drží se v průměru.Co je na tomhle příšerným zpracování průměr,až mi někdo napíše klidně do zprávy.Jediný co divák postřehne je,že se nejspíš scenárista upsal a diváka chtěl šokovat,že ono to nebude takový,jak by se mohlo ze začátku zdát.U domovních seancí je zapotřetí atmosféra a napětí.To je tu natočeno stejně tak, jako asi v Ženatý ze závazky.Víceméně je to parodie na film SAW,který je vykradnut parádně.Čtyři nemehla a jedna bloncka na kterou se dalo dívat,ale né poslouchat.První film,kde se neutíká,ale chodí se jak šnek v domě a snaží se to vyvolat emocionální orgie.Viděl jsem slátanin hodně,ale tahle povýšila na další stupeň brutality ve smyslu,tohle je fakt píčo...na.Umět natočit zbytečný film,to chce kumšt.Jakmile začlo vysvětlení přes sklo,které trvalo snad 5 minut,kdy to nějaký podobný ksicht Ryana Reynoldse začal chápat a ještě snědl šalamounovo hovno,kdy pak upadnul po výstřelu do mdlob,bylo už i na mě nefér vytažený eso z rukávu.Myšlenka nulová,utrousaný keci,nesympatický herci,žádná hudba,prostě nic,co by aspoň stálo za něco.Naštěstí tenhle film trval hodinu dvacet,ale málem jsem začal si kousat nehty i na nohou. ()

blade23mc

No náhodou jsem na to narazil náhodou stáhnul, rozjíždělo se to dobře. Filmy, kde se z obětí stanou zabijáci a z těch špatných naopak oběti. Sklepení plné nástrah bylo zajímavé až jsem si říkal, že kdybych v něm byl vychováván taky bych asi trpěl nějakou fóbií.. Každopádně ve filmu dost chybělo jakékoliv napětí a pojem horor se tady neobjevil skoro pro mě vůbec, bída, no nakonec to šlo pak k mému zklamání na podprůměr, holka byla vážně krapítek ujetější než jsem si myslel, ale samozřejmě to muselo americky dopadnout, jak to dopadlo.. horší 3* - 50% ()

veverysiak

Niečo sme už videli, niečo je originálne, ale toho je naozaj málo, najviac sa mi pozdával výkon Beth, občas síce zaškrípala, ale len preto, lebo jej nedal inú možnosť v niektorých prípadoch dosť násilne a otrocky napísaný scenár, takže 35%. ()

mansonn

Mne sa film celkom pacil az na par chybiciek krasy - celkom dobry napad, prevedenie no dalo sa :-) jedno pozretie neuskodi a neurazi ()

TwilightAC

Nápad a myšlenka filmu je zajímavá, trochu mi to připomnělo i SAW... do 1. poloviny dobrý, akce tam nechyběla a napětí tam také nějaké bylo. Bohužel, od okamžiku zavření těch dvou do růžového pokojíčku to všechno skončilo a napětí vystřídaly plky o ničem. Jasně, člověk by chtěl vědět, proč vznik tak parádní sklep (za který by se snad ani Řezník nemusel stydět) a proč slečna chce vraždit... myslím ale, že to šlo podat i jinak. Co mi ve filmu chybělo? - násilí (a opravdu nepočítám zlomenou nožku či popravu andulky), aspoň že tam byla spona do krku a kladívko v hlavičce (jinak bych fakt už dala 2*). 60% ()

Snakefinger

Tak tragicky bych to fakt neviděl. Pro mě osobně velmi svěží home invasion ta vadná představitelka měla poměrně fajn sex appeal. Bylo to fajn. ()

NikiVai

Já byla docela zklamaná, těšila jsem se na super home invasion, ale toto byla taková slabá polívčička, snad na dva, tři lekací okamžiky mi to nepřišlo ani moc napínavé ani moc záživné. ()

drkaldj

Ze začátku je taková puťka, co se bojí pomalu vlastního stínu. Ten její přerod a celkově životní příběh mi není moc uvěřitelný. Nemá to nějaké zásadní obří chyby, což je fajn. Mrzí mě, že to působí jako dva scénáře v sobě, když by přitom stačilo tak málo a mohlo to dopadnout o třídu líp. ()