Andrea1717

Z tohto filmu som naozaj nadšená, film s krásnou atmosférou, pokojný a nádherný. Varun a Sai sú dvojica kde bolo vidieť lietať iskry. Film sa odohráva čiastočne v Indii a v Amerike, príbeh troch bratov, z ktorých jeden si nájde nevestu v Indii a dohodnutá svadba sa zmení na svadbu z lásky, to je však vedľajší príbeh, hlavný príbeh Varuna a Bhanu sa odohráva počas bratovej svadby a po rozlúčení dvojice, ktorá si počas tejto svadby padla do oka a trošku sa zamotá, keď Varun odíde späť do Ameriky. Je sa na čo dívať, klasika s krásnymi piesňami. tento film určite spadá do mojej desiatky najobľúbenejších :-) ()

Ramanam

Velmi povedený romantický příběh, který bych rozdělil na dvě části. První je bezesporu tou nejlepší po všech stránkách. Zavede nás do USA, odkud budeme sledovat osudy dvou bratrů. Jeden z nich svolí, že nastal čas se konečně oženit. Přes internet formou dohodnutého sňatku je nalezena jedna slibná dívka z Indie, a tak se svatbychtivý nápadník jede za svou potencionální manželkou podívat. Jelikož jsou obě strany spokojené, tak vše vypadá na oboustraný souhlas. On však přímé ano ještě dát nechce, protože si přeje mít u sebe svého bratra jako oporu a ku poradě. A tak se stane, že do Indie přijíždí hlavní hrdina (Varun Tej) a ihned po příjezdu se seznamuje se sestrou (Sai Pallavi) možné to bratrovi manželky, která ho přijela na vlakové nádraží vyzvednout. Už od prvního okamžiku můžeme sledovat velmi povedené slovní přestřelky mezi touto ústřední a neuvěřitelně pohodovou dvojicí. Po prvním oťukávání začíná pravá zábava plná škádlení, milého popichování a vtípků. Je tedy jasné, že z pozvolného jiskření musí vzplanout opravdová láska, neboť tato dvojice se pro sebe jednoduše narodila. Vše do sebe tedy krásně zapadne a slaví se dohodnutá svatba. Jeden příběh (vedlejší) tedy dopadl dobře, ale co ten druhý (hlavní)? Ten se začíná při cestě zpět do USA hodně komplikovat... Druhá část příběhu mě upřímně řečeno mírně zklamala. Jak se děj přesune z Indie, tak kouzlo první části pozvolna vyprchávalo díky těm všem hrám na žárlivost, umanutosti a neschopnosti milenců si mezi sebou vše vyříkat, což mi pokazilo výsledný prožitek s příběhem i postavami, které jsem si oblíbil a držel jsem jim moc palce. To přetrvalo i nadále, ale už to nebylo tak spontální a neotřesitelné. Oba novomanželé byli velmi klidní a pohodoví lidé, někdo by mohl namítnout, že nudní, ale to si rozhodně nemyslím. Hlavní pár byl o dost temperamentnější, hlavně díky Sai Pallavi, která sice nepatří mezi jasně prvoplánovité krasavice, ale to není vůbec důležité, protože z této dívky jde neuvěřitelně pozitivní ženská energie. Její postava byla takový nezbedný živelný čertík s čistým srdcem a za mě osobně nejlepší. Shodný názor mám i co se týče herectví. Celé to krásně prozářila a pozvedla. Hudebně též velmi povedené. Můj osobní hit je píseň z předsvatebního veselí. Skvělá nejen pro uši, ale i oči. Přesně tak to má vypadat. Bohužel, nemohu dát kvůli té druhé části plné hvězdné spektrum, ale čtyři silné hvězdy jsou za toto milé překvapení zcela zasloužené. ()