Od „mezinárodního“ konfliktu na ostrůvku Pitta uplynul nějaký čas a nikdo z tehdejší posádky už v armádě neslouží. Všichni tak nějak „uvízli“ na souši, Manolis pořád vaří, Alexandros se stal úspěšným mentálním koučem a guru, bývalý seržant Hampos ve velkém podniká, tlouštík Nakos je hacker, Kalouris modní designer a Krétaň Stavrakomathiakakis, jemuž nikdo nikdy neřekl jinak než Survival, se snaží vypátrat malou Nouriu, kterou po záchraně z egejských vod nedaleko Pitty adoptoval. Právě pátrání po pákistánské dívce, jež má být omylem z Řecka deportována, svádí celou skupinu po letech zase dohromady. (dopitak)

dopitak

Nejdřív jsem viděl tohle volné pokračování, jež spojuje s příběhem z malého řeckého ostrůvku jen plejáda herců, nikoliv děj. Atény, Venizelos /tedy jak říkají Řekové svému hlavnímu letišti/, motorky, léto, šortky, a trochu toho exhibicionismu. Bez znalosti postav hodně velká nuda a moje chyba, že jsem si nejprve neopatřil začátek. Vicky Kaya za šest let ze sexuální bohyně postoupila leda tak do kategorie "už nic moc". ()

Časové pásmo bylo změněno